Viskis-Singleton of Dufftown 12YO 40% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Viskis-Singleton of Dufftown 12YO 40% 0.7L

  Kilmės šalis
  Škotija
  Dūminis
  NEDŪMINIS
  Brandinimas
  12YO
  Dėžutė
  KARTONINĖ
  Talpa (L)
  0.7 L
  Viskio tipas
  SINGLE MALT
  Alk. tūris
  40%
 • 1897 m. pastatyta "Glendullan", paskutinė iš septynių Dufftowne įkurtų degtinės gamyklų, buvo Williamo Williamso ir sūnų iš Aberdyno blenderių sumanymas. 

  "Singleton of Dufftown" Luscious Nectar yra 12 metų viskis iš Dufftown distiliavimo gamyklos. Šis švelnus, natūraliai turtingas vieno salyklo škotiškų viskių viskis pasižymi saldžiomis vaisių natomis ir ilgai išliekančia malonia šiluma. Patrauklus ir skalsus, lengvai derinantis saldumą dėl brandinimo amerikietiškame ąžuole ir vaisiškumą iš Europos lėtai distiliuojamame, tradiciškai gaminamame Speyside salykliniame viskyje.

  Spalva - sodrus gintaras, poliruoti raudonmedžio akcentai. 

  Nosyje patrauklus ir turtingas. Iš pradžių dominuoja poliruota mediena ir riešutai (skrudinti lazdyno riešutai), paskui - troškinti vaisiai (kepti obuoliai), džiovinti vaisiai (saldžios datulės) ir švelnus rudasis cukrus. Po truputį atsiranda ir samanų. Su vandeniu išryškėja saldesnis, tiesmukiškesnis Speyside charakteris (gryni kriaušių lašai!). Švarus ir tirštas.
   

  Gomuryje iš pradžių saldumas ir traškūs riešutai daro įspūdį, o paskui jaučiamas švelnus, vaisinis Speyside sodrumas. Tvirtas, subalansuotas saldumas. Rudasis cukrus ir espreso kava. Šildantis ir malonus. Su vandeniu vis dar maloni tekstūra. Lengvas saldumas, paskui patraukli ir subalansuota lengva rūgštelė, skoniai gerai pasiskirsto gomurio viduryje. 

  Poskonis vidutiniškai ilgas, elegantiškai džiūstantis ir šviežias, su maloniu, saldžiai riešutiniu skoniu. 
   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne