Viskis-Glengoyne Cask Strenght Batch No. 9 59.6% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Viskis-Glengoyne Cask Strenght Batch No. 9 59.6% 0.7L + GB

  Highland

  Kilmės šalis
  Škotija
  Dūminis
  NEDŪMINIS
  Brandinimas
  BE AMŽIAUS
  Dėžutė
  KARTONINĖ
  Talpa (L)
  0.7 L
  Viskio tipas
  SINGLE MALT
  Alk. tūris
  59.6%
 • Glengoyne distilerija naudoja Loch Carron (jūrinis ežeras Ross ir Cromarty vakarinėje Highlands Škotijos dalyje) viskio gamybai. Škotijoje auginami miežiai džiovinami karštu oru, tad viskis yra nedurpinis. Ant kai kurių viskio dėžučių esančiame tekste rasite tai patvirtinantį užrašą "Scotland’s Unpeated Malt“. Distilerija gamina daugybę Single Malts, tarp jų ir single cask vintage. Glengoyne viskis naudojamas „Cutty Sark“, „Famous Grouse“ ir „Lang’s Supreme“ maišytiems viskiams gaminti.  

  Gintaro aukso spalvos Glengoyne Cask Strenght 59.6% išpilstytas į butelius tokiu pat stiprumu, kokiu jis buvo išpias iš statinės, yra nefiltruotas, - aromatai artimiausi atidarytos statinės po brandinimo aromatams. Partiją Nr. 009 sudaro mišinys - trečdalis pirmą kartą užpildytų Oloroso ex-cherry (chereso vyno) ir du trečdaliai pakartotinai užpildytų statinių ir šiek tiek ex-bourbon statinėse brandinto viskio.

  Nosyje kvepia keptomis citrinomis, sodriu lipniu irisiniu pudingu, salykliniais sausainiais, slyvomis, lazdyno riešutais ir neabejotinai aitriomis obuolių natomis.

  Gomuryje sunkios vanilės ir šviežių vaisių aromatai, kurie perauga į troškintų kriaušių su cinamono prieskoniais ir medaus lašeliu, natas.

  Poskonis ikonis ilgas ir malonus, su datulėmis, abrikosais, irisais ir medumi. 
   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne