Viskis-Chivas Regall 21YO Salute 40% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Viskis-Chivas Regall 21YO Salute 40% 0.7L

  Kilmės šalis
  Škotija
  Talpa (L)
  0.7 L
  Brandinimas
  21YO
  Viskio tipas
  BLENDED
  Dūminis
  NEDŪMINIS
  Dėžutė
  KARTONINĖ
 • „Chivas Brothers” įkūrėjai, broliai Jamesas ir Johnas Chivas’ai pradėjo gaminti švelnaus skonio aukštos kokybės maišytą viskį ir yra vieni viskio maišymo meno pradininkų. Kompanijos „Chivas Brothers” įkūrėjai, broliai Jamesas ir Johnas Chivas’ai, tvirtai tikėjo, kad viskio kokybę lemia nekintantys aukšti jo gamybos standartai. Tais laikais viskis buvo pernelyg aštraus skonio ir dažniausiai mažai brandintas, ir broliai svajojo padaryti viskį, kuris greitai pelnytų pripažinimą ir taptų populiarus. Jie pradėjo gaminti švelnaus skonio aukštos kokybės maišytą viskį ir yra vieni viskio maišymo meno pradininkų. Brolių įdiegti išskirtiniai kokybės standartai buvo ir toliau puoselėjami, ir pačioje 20 amžiaus pradžioje kompanija „Chivas Brothers” perrašė viskio distiliavimo istoriją ėmusi gaminti aukštos klasės maišytą viskį „Chivas Regal”.

  Viskio maišymo menas – tai gebėjimas suderinti geriausio škotiško salyklinio ir grūdų viskio skonį ir metai iš metų gaminti aukštos kokybės maišytą viskį. Kiekvienas maišyti atrinktas salyklinis ir grūdų viskis turi savitą skonį ir aromatą. Geriant salyklinį Highland viskį juntami vaisiai ir prieskoniai, Lowland viskis švelniai dvelkia gėlėmis, o Isle saloje pagamintas viskis stipriai kvepia dūmais ir yra aitraus skonio. Speyside dėl klimato, vandens, oro ir kraštovaizdžio yra ideali vieta gaminti viensalykliam viskiui, kurio skonio švelnumas ir sodrumas lemia viskio „Chivas Regal” savitumą. 

  1953 m. Speisaido grafystėje gimęs "Regall 21YO Salute" buvo sukurtas kaip duoklė jaunai karalienei jos karūnavimo proga. 1953 m. į sostą įžengė jauna princesė Elžbieta. Šia proga reikėjo pagerbti karalienę, todėl buvo sukurtas išskirtinis viskio mišinys iš Strathislos, seniausios veikiančios Škotijos aukštikalnių distiliavimo gamyklos. Jam buvo suteiktas pavadinimas "Royal Salute" (pagal garsųjį 21 patrankos šūvį), ir taip prasidėjo nepaprasto viskio istorija.  Kiekviename gurkšnyje slypi istorija ir paveldas. Iki šių dienų "Royal Salute" pažymi kiekvieną svarbų Didžiosios Britanijos monarchijos gyvenimo įvykį ir yra unikalus tuo, kad jo mišiniuose naudojamas tik ne jaunesnis kaip 21 metų viskis. Būtent šis unikalus įsipareigojimas kokybei ir tradicijoms lėmė neoficialų šūkį: "Mes pradedame ten, kur kiti baigia". 

  Nosyje turtingas vaisiškas aromatas su saldžiomis rudens gėlių natomis, subtilios chereso ir dūmo užuominos.
  Gomuryje kompleksiškas, gilus vaisiškas skonis, subtilios dūmo užuominos, ilgas turtingas poskonis. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne