Vynas-Trinity Hill Hawkes Bay Trinity 13% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Trinity Hill Hawkes Bay Trinity 13% 0.75L

  Kilmės šalis
  Naujoji Zelandija
  Talpa (L)
  0.75 L
 • Hawke's Bay, antras pagal dydį vyno gamybos regionas Naujojoje Zelandijoje, kuriame yra keletas seniausiai tebeveikiančių vyninių. Regionas užima 1,4 mln. hektarų plotą 350 km ilgio Ramiojo vandenyno pakrantėje. Nuo kalnų teka keturios didelės upės, o jų vingiuoti keliai sukūrė įvairius dirvožemius. Hawke's Bay regione galima auginti įvairias vynuogių veisles, priklausomai nuo konkrečios vietovės. Trinity Hill" veislės, kurioms reikia mažiau šilumos, buvo sodinamos vėsesnėse vietovėse, kad išlaikytų savo gaivų šviežumą. Hawke's Bay regione pagaminama 85% Naujosios Zelandijos Syrah, Merlot ir Cabernet vynuogių veislių vynų, kurios auginamos šiltesnėse vietovėse, kad būtų užtikrintas optimalus nokimas. 

  Trinity Hill Hawkes Bay Trinity yra Merlot 55%, Tempranillo 17%, Cabernet Franc 13%, Malbec 8% ir Syrah/Shiraz 7% mišinys.

  Nosyje sodrus slyvų ir vyšnių aromatas dvelkia oda ir prieskoniais.

  Gomuryje Merlot vynuogių odos ir slyvų aromatas dera su prieskoniais, o Tempranillo ir Malbec raudonųjų vaisių aromatais. Juodųjų serbentų aromatą ir struktūrinį pagrindą visam vynui suteikia Cabernet Franc. Minkšti ir prinokę taninai.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne