Trauktine-Pakruojo dvaro Paskoline 40% 0.5L

 • Kraunamos nuotraukos

  Trauktine-Pakruojo dvaro Paskoline 40% 0.5L

  Kilmės šalis
  Lietuva
  Alk. tūris
  40%
  Talpa (L)
  0.5 L
 • Dar visai neseniai per visą Lietuvą nuskambėjo (ir iki šiol nesibaigė) byla, kurioje vienas žymus ir įtakingas politikas galimai gavo kyšį iš ne mažiau įžymaus verslininko. Jų pačiu teigimu, tai buvo asmeninė paskola. Gi įdomiausia šitoje istorijoje, kad pinigai buvo perduoti dėžutėje nuo alkoholinio gėrimo kartu su paskolos rašteliu. Labai praktiškas sprendimas.

  Tai ir įkvėpė sukurti specialų gėrimą – „Paskolinę“. Riboto leidimo „Pakruojo dvaro Paskolinė“ turi viską, ko gali prireikti sudarant paskolos sandorį su draugais, pažįstamais ar kitais patikimais žmonėmis. Talpi dėžutė – gali tilpti net iki 90 000 eurų; paskolos raštelio paruoštukas, kad viskas būtų oficialu; na, o pats gėrimas – sandoriui sutvirtinti.

  Tad ne kasdieniam sandoriui sutvirtinti sukūrta ne kasdien į skonį. Tai salstelejusio karamelės kvapo bei skonio gėrimas, turintis tvirtą žoliško skonio kartumą. Tai kuria kompleksišką pojūtį. Naudotos tik lietuviškos, 20 kilometrų nuo varyklos įsikūrusiame žolininkės darže, užaugintos penkių rūšių žolelės.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne