Trauktinė-The Bitter Truth Cucumber Bitters 39% 0.2L

 • Kraunamos nuotraukos

  Trauktinė-The Bitter Truth Cucumber Bitters 39% 0.2L

  Kilmės šalis
  Vokietija
  Alk. tūris
  39%
  Talpa (L)
  0.2 L
 • Iš pradžių trauktinės (bitters) buvo kokteilių dalis, išskirianti juos iš kitų gėrimų kategorijų, pavyzdžiui, Toddies, Slings, Fizzes, Sours, ar Punches. llgus dešimtmečius jie buvo būtinas gerų kokteilių komponentas. Prasidėjus prohibicijai, sumažėjo vartotojų gėrimo įpročiai, ir kokteilių truktinės beveik nugrimzdo į užmarštį. Tą laikotarpį išgyveno tik keli prekių ženklai, tačiau net ir po to ne visiems pavyko vėl įsitvirtinti naujoje rinkoje.

  Jau kurį laiką vėl pastebimas kokteilių karčiųjų trauktinių populiarumo atgimimas, ir jos dabar užima labai svarbią vietą kiekvieno baro ingredientų sąrašuose. Nuo 2006 metų Vokietijos distilerija The Bitter Truth prisideda prie šios raidos įsteigus distileriją. Jų skonio pasirinkimo kriterijai daugiausia buvo seni kokteilių receptai, kurių nebebuvo galima sumaišyti pagal originalą, nes trūko vieno svarbaus ingrediento - tinkamų trauktinių.

  The Bitter Truth produktai: 2006 metais Rugpjūčio mėn. buvo išleisti pirmieji "The Bitter Truth" produktai: Pirmieji pasirodė Orange Bitters ir Old Time Aromatic Bitters, o netrukus po jų - Lemon Bitters. Nuo to laiko asortimentas išsiplėtė į papildomus skoniius: Jerry Thomas Bitters, Creole Bitters, Celery Bitters, Grapefruit Bitters, Chocolate Bitters, Tonic Bitters, Peach Bitters, Cucumber Bitters, ir Olive Bitters. Be to, distilerija išleido puikių likerių ir aromatizuotų spiritinių gėrimų, tokių kaip Apricot Liqueur, Violet Liqueur, Elderflower Liqueur, Golden Falernum, Pimento Dram & Pink Gin.   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne