Romas-St. Lucia Chairman's Reserve 40% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-St. Lucia Chairman's Reserve 40% 0.7L

  Kilmės šalis
  Sent Lusija
  Romo stilius
  BRITISH
  Brandinimas
  BE AMŽIAUS
  Talpa (L)
  0.7 L
  Dėžutė
  BE DĖŽUTĖS
  Alk. tūris
  40%
 • St Lucia Distillers yra vienintelė Sent Lusijos salos spirito distilerija gaminanti puikių pasaulinių apdovanojimų sulaukusius romus. Gilios gintaro spalvos St. Lucia Chairman's Reserve pirmą kartą pradėtas distiliuoti 1999 metais prižiūrint tuometiniam distilerijos vadovui Laurie Barnard, kaip specialus projektas, kuriuo siekta sukurti aukščiausios kokybės romą, galintį reprezentuoti kultinį Sent Lusijos romo stilių. Chairman's Reserve išskirtinumas prasideda nuo atrinktų ex-bourbon ąžuolo statinėse brandintų romų, kurie prieš tai buvo distiliuojami Coffey column stills ir Copper pot stills distiliavimo induose, ir po brandinimo sumaišomi ir šešiems mėnesiams supilami į naujas ąžuolo statines. Vidutinis mišinio amžius - 5 metai. Galutinis rezultatas tapo pagrindiniu Sent Lusijos romo pavyzdžiu, žinomu dėl savo harmoningo, gerai išbaigto subtilumo ir stiliaus.

  Nosyje sodrus, tipiškas pot still distiliavimo būdu gaminamo romas sodrumas atsiskleidžia aromatuose, kuriuose juntami virtų bananų, karamelizuotų vaisių ir aštrios ąžuolo vanilės aromatai.

  Gomuryje nuo vidutinio iki pilno sunkumo, subalansuotas, skonyje saldūs prieskoniai, tabakas ir kvapnios razinos, kreminis. Poskonis ilgas, vaisinis.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne