Sirupas-1883 Cola Mixers 1L

 • Kraunamos nuotraukos

  Sirupas-1883 Cola Mixers 1L

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Talpa (L)
  1 L
 • Jau daugiau kaip 130 metų 1883 MAISON ROUTIN, būdami Prancūzijos Sirupier (sirupų gamintoja) meistrais, aistringai plėtoja gourmet aromatus ir skonius reikliausiems viso Pasaulio vartotojų poreikiams. Nuo aristokratiškų rūmų kokteilių iki gurmaniško karšto šokolado - gėrimų dizaineriai kruopščiai lavina penkis pojūčius, derindami spalvų ir šviesos pusiausvyrą, tekstūros ir priedų harmoniją, skonio ir garnyro dermę. Nuo stiklo iki garso dizaino - Sirupier audžia subtilų ryšį tarp gėrimų ir emocijų, svajonių ir tikrovės. Tiek Prancūzijoje, tiek užsienyje 1883 MAISON ROUTIN meistriškumas ir aistra yra nuolat atsinaujinančio kūrybiškumo varomosios jėgos, niekada neišleidžiančios iš akių savo įkūrėjo Philibert'o ROUTIN'o dvasios: noro išrasti ir laikytis svarbiausio – aukščiausios kokybės reikalavimo.

  1883 Cola Mixers  sirupas leidžia išradingai atkurti garsius kokteilius su cola. Šis sirupas pagamintas iš kruopščiai atrinktų ingredientų, kuriuos sudaro grynas cukranendrių cukrus ir Alpių vanduo. 1883 patirtis ir meistriškumas skatina kūrybiškumą bare ar kavinėje - šie 4-ių 1883 MIXERS sirupai, suteikia didelę dozavimo laisvę kuriant Jūsų baro NAMŲ gėrimus. Tik nuo Jūsų priklauso, kokio intensyvumo skoniai ir stiprumo aromatai bus pilami į jūsų gėrimus. Prancūziški 1883 MIXERS - 4-ių skirtingų skonių revoliuciniai sprendimai kuriant Jūsų baro NAMŲ Tonic, NAMŲ Cola, NAMŲ Ginger Ale ir NAMŲ Ginger Beer Jūsų baro sifone. 1883 MIXERS naudojami:
  1. Ekonomiškiau ir ekologiškiau kuriant vietoje paruoštą gėrimą (Tonic, Cola, Ginger ale, Ginger beer) tiesiog maišant su soda water. Paruoštu gėrimu galima mėgautis grynu arba įtraukiant į tradicinius kokteilius (Gin Tonic, Moscow Mule, Tonic Espresso...).
  2. Pagardinant visus savo kūrinius subtiliu chinino kartumu, kolos drąsa ir skoniu, imbiero aitrumu.
         

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne