Šampanas-Drappier Quattuor Blanc de Quatre Blancs Organic 12% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Šampanas-Drappier Quattuor Blanc de Quatre Blancs Organic 12% 0.75L

  France

  Champagne

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Spalva
  BALTAS
  Savybės
  BRUT
  Alk. tūris
  12%
  Talpa (L)
  0.75 L
  Dėžutė
  BE DĖŽUTĖS
 • Šeimyniniai Drappier šampano namai, pradėję veiklą 1808 metais, įsikūrę Urville miestelyje, Côtes des Bar apeliacijoje Champagne regione. Gaminami vintage ir non-vintage cuvee, taip pat prestižinis vynas, žinomas kaip Grande Sendrée. Drappier šampano namuose gaminami ir Brut Nature Zéro Dosage ir Blanc de noirs ir daugelis kitų. Ekologiškos ir tradicinės žemdirbystėje šalininkai, Drappier naudoja minimalų sieros kiekį vyne (paprastai Šampane vidutiniškai jo kiekis siekia 90–130 g, o Drappier vynuose tik 0–40 mg). Drappier laikomi vienais geriausių butikinių šampano gamintojų Pasaulyje. Rūsiai, kuriuose laikomas vynas, yra vieni iš seniausių Europoje, ir tai buvo vieninteliai rūsiai, kurie nebuvo apgadinti per du pasaulinius karus ar 1950-aisiais per rajone kilusį gaisrą.   

  Blyškiai auksinis su žalsvais atspalviais Drappier Quattuor Blanc de Quatre Blancs Organic šampanas - tai originalumo ir praktinių žinių, kurias Drappier šeima tobulina nuo pat įsikūrimo, įsikūnijimas. Pagamintas iš baltųjų Šampanės vynuogių veislių, šis Blanc de Blancs sujungia savo šaknų identitetą su šiuolaikinės vyndarystės įžūlumu. Pagamintas iš Arbanne 25%, Petit Meslier 25%, Blanc Vrai 25% ir Chardonnay 25% baltųjų vynuogių veislių. Vinifikavimo specifikacija: malolaktinė fermentacija, labai mažas sulfitų kiekis, 36 mėnesiai ant nuosėdų.  

  Nosyje labai gaivus vynuogių ir citrusinių vaisių aromatas, pereinantis į medaus obuolių ir figų uogienės natas, lydimas baltų gėlių puokštės.

  Gomuryje labai gaivus, minerališkas šampanas su labai ištverminga pabaiga.

  Dera su pavasariniu daržovių pyragu, jūros gėrybių blanquette, veršienos carpaccio su baltaisiais triufeliais. Rekomenduojama patiekti 7 °C temperatūros 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne