Šampanas-Drappier Pere Pinot 2020 12% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Šampanas-Drappier Pere Pinot 2020 12% 0.75L

  France

  Champagne

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Spalva
  BALTAS
  Savybės
  EXTRA BRUT
  Alk. tūris
  12%
  Talpa (L)
  0.75 L
  Dėžutė
  BE DĖŽUTĖS
 • Šeimyniniai Drappier šampano namai, pradėję veiklą 1808 metais, įsikūrę Urville miestelyje, Côtes des Bar apeliacijoje Champagne regione. Gaminami vintage ir non-vintage cuvee, taip pat prestižinis vynas, žinomas kaip Grande Sendrée. Drappier šampano namuose gaminami ir Brut Nature Zéro Dosage ir Blanc de noirs ir daugelis kitų. Ekologiškos ir tradicinės žemdirbystėje šalininkai, Drappier naudoja minimalų sieros kiekį vyne (paprastai Šampane vidutiniškai jo kiekis siekia 90–130 g, o Drappier vynuose tik 0–40 mg). Drappier laikomi vienais geriausių butikinių šampano gamintojų Pasaulyje. Rūsiai, kuriuose laikomas vynas, yra vieni iš seniausių Europoje, ir tai buvo vieninteliai rūsiai, kurie nebuvo apgadinti per du pasaulinius karus ar 1950-aisiais per rajone kilusį gaisrą 

  Šviesaus gintaro spalvos su vario blizgesiu Drappier Père Pinot - tai micro cuvée, skirtas George Drappier, kuris buvo žinomas kaip „tėvas Pinot“. Šiuo šeimai skirtu cuvée atiduodama duoklė ankstesnėms kartoms, o ypač George, kuris XX amžiaus trečiajame dešimtmetyje buvo vadinamas Père Pinot (Pinot tėvu). Aubois regiono vynuogynuose Centrinėje Prancūzijoje gerbiamas vyndarys, kuris visą gyvenimą gynė Pinot Noir sodinimą šioje kilmės vietos nuorodoje. Šampanas Drappier Père Pinot gaminamas iš Urvilie kalvų vynuogių, pasodintų kalkakmenio dirvožemyje iš viršutinio juros periodo. Tai 25% Pinot Noir, 25% Pinot Blanc, 25% Pinot Gri ir 25% Pinot Meunier mišinys. Gamybai naudojamos cuvées sultys. Rauginta misa (po maceracijos su „fromenteau“ odelėmis) didelėse 350 litrų talpos statinėse. Be pridėtinės sieros. Brandinamas ąžuolo statinėse. Išpilstytas į butelius su 4,5 g/l cukraus kiekiu. Išleista tik 1300 butelių.

  Nosyje aromato natos neabejotinai natūralios ir net laukinės. Lengvas medienos prisilietimas su minkštos odos, slyvų su cinamonu ir marinuotų vyšnių natomis.  

  Gomuryje Mirabelle slyvų, citrusinių vaisių ir lengvu dūmo aromatu.  

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne