Romas-Worthy Park Single Estate Reserve Jamaica Rum 45% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-Worthy Park Single Estate Reserve Jamaica Rum 45% 0.7L + GB

  Kilmės šalis
  Jamaika
  Romo stilius
  BRITISH
  Brandinimas
  BE AMŽIAUS
  Talpa (L)
  0.7 L
  Dėžutė
  KARTONINĖ
  Alk. tūris
  45%
 • Worthy Park Single Estate Reserve Jamaica Rum romas, pagamintas Worthy Park Estate distilerijoje Jamaikoje brandinant jį nuo 6 iki 10 metų ex-bourbon ąžuolo statinėse. Worthy Park Estate yra seniausia Karibų jūros saloje esanti distilerija, kurioje naudojamos tik vietinės cukranendrės ir melasa. Distilerija apsupta kalnų grandinių ir įsikūrusi derlingoje vietovėje, toli nuo paplūdimio ir jūros. Distileriją valdo Clark šeima, kuri ypatingą dėmesį skiria kokybei, efektyvumui ir tradicijoms. Todėl romas distiliuojamas tik tradiciniuose Pot Still distliavimo induose (pertraukiamasis distiliavimo būdas). 

  Single Estate Reserve romas 2018 metais "UK Rum Fest" festivalyje buvo pripažintas "Metų amatininkų romu". Šio ypatingo romo idėja kilo visame pasaulyje garsiai spiritinių gėrimų bendrovei Bacardi, kuri sukūrė produktų liniją "Single Cane Estate Rum", kuri reiškia romą, kurio melasa arba cukranendrės gaunamos iš tam tikros vietovės arba plantacijos. Dažnai net visus gamybos etapus atlieka viena įmonė ar gamintojas. 

  Nosyje stiprus tabako ir prieskoninių vaisių, tokių kaip razinos ir slyvos, aromatas. Iš fono sklinda lengvos vanilės natos, kurios šį prieskonį sujungia su šiek tiek saldumo.

  Gomuryje išryškėja minkšta tekstūra ir Jamaikos romui būdingos esterio natos. Maloniai dera prieskoniai ir vaisiai: džiovinti vaisiai ir bananai dera su šiek tiek karstelėjusiais taninais ir užbaigiami muskato riešutu.

  Poskonyje juodieji pipirai, kurie baigiasi maloniai sausai su imbieru. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne