Romas-Worthy Park Rumbar Overproof 63% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-Worthy Park Rumbar Overproof 63% 0.7L

  Kilmės šalis
  Jamaika
  Romo stilius
  BRITISH
  Brandinimas
  BE AMŽIAUS
  Talpa (L)
  0.7 L
  Alk. tūris
  63%
 • Šį Jamaikos Overproof romą distiliuoja Worthy Park Estate Distillery. Ji įsikūrusi pačioje Jamaikos širdyje, Lluidas slėnyje. Distilerijai priklauso cukranendrių plantacija, iš kurios ji gauna žaliavą romo gamybai. Romas yra grynas Jamaikos kilmės produktas ir be jokių priedų, įskaitant cukrų, kvapniąsias medžiagas. Cukranendrių plantacijos istorija siekia 1720 metus, o dabartinė Clark šeima, kuriai Worthy Park Distillery priklauso nuo 1918 metų, 2004-aisiais gamina romų asortimentą iš pačių auginamos aukštos kokybės žaliavos.

  Skaidrus premium kategorijos Worthy Park Rumbar Overproof 63% yra maišytas romas, pagamintas iš trijų nebrandintų Copper Pot Still distiliavimo induose distiliuotų romų rūšių. Terminas "Overproof" vartojamas tiems spiritiniams gėrimams, kurių alkoholio kiekis viršija 57%. Didelė dalis Jamaikoje pagaminto ir Pasauliui parduodamo romo priklauso baltojo "Overproof" romo rūšims. Toks baltasis Overproof romas išpilstomas į butelius nelaikant statinėse, o jo alkoholio kiekis yra padidintas. Nepaisnat stiprumo, jo skonis labai subalansuotas, Dėl šios priežasties jį rekomenduojame maišyti ilgiesiems gėrimams ir kokteiliams. 

  Nosyje bananų, egzotiškų vaisių ir šviežiai nupjautos žolės kvapas. 


  Gomuryje juntanas stiprus egzotinių vaisių skonis, kurį lydi klasikinės Jamaikos natos, tokios kaip melasa ir vanilė, kurios sušvelnina subtilų alkoholio skonį.

  Poskonis stebėtinai ilgas, kuris kitaip būdingas tik brandintam romui. Šiame rome meistriškai suderintas sunkumas ir stiprumas į sodrų skonį. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne