Romas-Worthy Park Calvados Limited Ed. 45% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-Worthy Park Calvados Limited Ed. 45% 0.7L

  Jamaica. *** JUST ANNOUNCED AS IWSC RUM PRODUCER OF THE YEAR 2023!***
   

  Kilmės šalis
  Jamaika
  Romo stilius
  BRITISH
  Brandinimas
  10YO
  Talpa (L)
  0.7 L
  Dėžutė
  BE DĖŽUTĖS
  Alk. tūris
  45%
 • Šeimos valdoma Worthy Park Estate distilerija buvo įkurta 1670 metais, o romas pradėtas gaminti dar 1741-ais. Nors tai buvo labai sėkminga distilerija, tačiau po Antrojo Pasaulinio karo atsiradus Jamaikos romo pertekliui, XX a. septintajame dešimtmetyje gamyba buvo nutraukta. 2004 metais ji buvo visiškai atstatyta, o 2007-ais rinkai buvo pateiktas pagrindinis romas Rum-Bar Rum. Kiekvienas romo gamybos etapas - nuo cukranendrių auginimo daugiau kaip 4 000 hektarų žemės iki melasos perdirbimo ir jos distiliavimo vamzdynais per kilometrą - yra atliekamas pačioje distilerijoje. Worthy Park daugiausia dėmesio skiria tradiciniam Jamaikos Pot Still distilatoriuose distiliuotam romui, kurio populiarumas kasdien auga. 

  Labai limituoto leidimo Worthy Park Calvados Limited Ed distiliuotas iš melasos (tradiciniu būdu), nuo 2012 metų brandintas ex-bourbon statinėse, o 2020-ais dar keleriems metams perkeltas į ex-calvados statines. 8-ios statinės išpilstytos į 1002 butelius, iš kurių keliolika turime ir Lietuvoje. Mūgaukitės harmoninga Karibų dvasia ir Normandijos sodų derme, užfiksuota butelyje, kuris tik ir laukia, kol praturtins jūsų romo pažinimo nuotykius. Tai romas, kuriuo verta mėgautis.

  Nosyje Kalvadoso statinių įtaka su tradicinėmis Worthy Park romų natomis, primena vaisių pintinės aromatus. Tropinių vaisių aromatai sumišę su obuoliais ir gėlių natomis. Saldžią karamelę, šiek tiek vanilės ir cinamono papildo subtilus dūmų dvelksmas.

  Gomuryje pasitinka santūresnis saldumas ir sudėtingas vaisių skonių derinys, meistriškai subalansuotas su sodriu romo stiprumu.

  Poskonis beveik mentolinis vėsinantis, kuris išlieka kartu su silpnomis karamelės ir juodojo šokolado aromatų užuominomis. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne