Romas-St. Lucia Chairman's Reserve Spiced 40% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-St. Lucia Chairman's Reserve Spiced 40% 0.7L

  Kilmės šalis
  Sent Lusija
  Romo stilius
  BRITISH
  Brandinimas
  BE AMŽIAUS
  Talpa (L)
  0.7 L
  Dėžutė
  BE DĖŽUTĖS
  Alk. tūris
  40%
 • St Lucia Distillers yra vienintelė Sent Lusijos salos spirito distilerija gaminanti puikių pasaulinių apdovanojimų sulaukusius romus. Gilios raudonmedžio spalvos su švelniu raudonu atspalviu St. Lucia Chairman's Reserve Spiced gaminamas iš originalaus Chairman's Reserve romo, į romą pridedama vietinių prieskonių ir vaisių, tokių kaip cinamonas, gvazdikėliai, muskato riešutas, vanilė, kvapieji pipirai, citrinų ir apelsinų žievelės.

  Brandinamas atskirai pagal partijas ir distiliavimo būdus ex-bourbon ąžuolo statinėse, po to maišomas ir dar šešis mėnesius brandinamas naujose ąžuolinėse statinėse. Paskutinius šešis mėnesius romas baigiamas gaminti su vietiniais vaisiais ir prieskoniais. Rezultatas - išraiškingas karčiųjų apelsinų, muskato riešutų, cinamono ir saldžiųjų razinų aromatas lemia saldų ir sodrų burnos skonį, kuriame juntami egzotiški prieskoniai, subalansuoti su gaiviais citrusiniais vaisiais. Epikūrinis ir sudėtingas prieskoninis romas. Prieskoniais pagardinti romai yra žinomi dėl savo ingredientų pasirinkimo. Lyginant su kvapniaisiais romais, prieskoniais distiliuoti romai yra kiek mažiau vaisiniai, bet labiau aštrūs.

  Nosyje sodrus, tipiškas pot stills distiliavimo būdu gaminamo romo sodrumas atsiskleidžia aromatuose, kuriuose juntami virtų bananų, karamelizuotų vaisių ir aštrios ąžuolo vanilės kvapai.

  Gomuryje šokolado, auksinių razinų, tabako ir gvazdikėlių skonis yra gerai subalansuotas, o skonis išsisklaido ilgame kreminiame finiše.

  St. Lucia Chairmans Reserve Spiced prieskoninis romas kelis kartus yra apdovanotas už ugningą skonį ir aukštą kokybę. Tarp jų, pavyzdžiui, yra aukso medaliai „World Spirits Awards 2016“ ir „International Spirits 2017"

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne