Romas-Pusser's Rum Deptford Dockyard Reserve 2022 Special Edition 54.5% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-Pusser's Rum Deptford Dockyard Reserve 2022 Special Edition 54.5% 0.7L

  Kilmės šalis
  Karibų salos
  Romo stilius
  BRITISH
  Brandinimas
  BE AMŽIAUS
  Talpa (L)
  0.7 L
  Dėžutė
  BE DĖŽUTĖS
  Alk. tūris
  54.5%
 • Nuo tų laikų, kai jūras ir vandenynus skrodė mediniai laivai, o geležiniai žmonės juose siekė valdyti Pasaulį, buvo pradėtas gaminti PUSSER's romas pagal Britų Karališkojo Admiraliteto reikalavimus! Romo gurkšnojimo tradicija buvo atlyginimas už didvyriškumą ir paguoda pralaimėjus jūrų mūšį nuo 1655 iki 1970 metų liepos 31-os dienos, kai Admiralteto vyresnieji nusprendė, kad romas per daug naudojams tiesiog linksmybėms. Visuose Britų Karališkojo karinio jūrų laivyno laivuose taurės buvo pakeltos paskutiniam pasveikinimui "Už Karalienę!" - tą akimirką ne vienas stiprus vyras nubraukė ašarą dėl tokios senos ir gražios 300 metų tradicijos, kurios nebeliko. Nuo tada ši data vadinama Juodojo Tot diena (Black Tot Day).

  Pusser's Rum gaminamas Gajanoje, maišomas siekiant sukurti idealią natūralių aromatinių junginių, vadinamų esteriais (estera), pusiausvyrą. Pusser's romas yra visiškai natūralus ir niekada nėra dirbtinai aromatizuojamas ar dažomas. Melasa, naudojama kiekvienoje iš double wooden Pot Still distiliavimo indų, gaunama iš cukranendrių, auginamų Demerara upės slėnyje. Šis geografinis regionas nuo 1600 metų garsėja cukraus gamyba visame Pasaulyje, ir dažnai vadinamas Valley of Navy Rum. Po distiliavimo Pusser's romas mažiausiai trejus metus brandinamas išdeginto ąžuolo ex-bourbon statinėse, kad būtų dar švelnesnis ir aromatingesnis. Gajanos atogrąžų klimatas padeda spiritiniams gėrimams subręsti greičiau nei brandintiems aukštesnėse platumose. Kitaip nei iš grūdų distiliuojamiems spiritiniams gėrimams, romui nereikia būti tokio senumo, kad būtų pasiektas unikalus skonio profilis. 

  1742 metais Deptford laivų statykla buvo pagrindinė Karališkojo laivyno maisto tiekimo valdybos spirito saugykla. Laivų statyklos sandėlyje buvo 30 talpyklų, kuriose buvo laikoma ir brandinama daugiau kaip 250 tūkst. galonų romo. Deptford tiekė laivynui aromatingą "Empire" romo mišinį iš Britų laivyno tiekėjų, įsikūrusių Demerara (Gajanoje), Trinidade, Barbadose ir Jamaikoje. Nors apie ankstyvąsias Admiraliteto specifikacijas žinoma nedaug, "mišinys" buvo gaminamas "tokiomis proporcijomis, kokioms, kaip parodė patirtis, vyrai teikė pirmenybę". Riboto leidimo Pusser's Rum Deptford Dockyard Reserve 2022 Special Edition - Karibų jūros regiono romo mišinys, išpilstytas minint 52-ąsias "Black Tot Day" metines.

  Nosyje šviežios odos, irisų, razinų, juodojo šokolado ir datulių aromatas.

  Gomuryje Kalėdinio pyrago, kepimo prieskonių, jūros druskos ir džiovintų vaisių natos.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne