Romas-Patridom XO Tawny Port Cask Finish 45% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-Patridom XO Tawny Port Cask Finish 45% 0.7L + GB

  Dominican Republic

  Kilmės šalis
  Dominikos respublika
  Romo stilius
  SPANISH
  Brandinimas
  12-15YO
  Talpa (L)
  0.7 L
  Dėžutė
  KARTONINĖ
  Alk. tūris
  45%
 • Patridom yra Ispaniškų sudėtinių žodių "patrimonio" ir "dominicano", reiškiančių Dominikos paveldą, junginys. Patridom XO Limited Edition (Cask Finish) yra pagamintas iš aukščiausios kokybės romo Patridom XO, kuris tuo tarpu gaminamas tiek iš šviežių cukranendrių sulčių tiek ir melasos. Patridom XO prieš sumaišant, brandintas mažomis partijomis Amerikietiško ąžuolo ir Prancūziško ąžuolo ex-bourbon statinėse atitinkmai 12 ir 15 metų atogrąžų klimato sąlygomis. Sumaišius romus, ši Limited Edition versija Patridom XO Tawny Port Cask Finish antrą kartą brandinta ex-tawny* (porto vyno) statinėse, todėl romas įgauna saldų atspalvį. Šis romas išpilstytas 2023 metais į 1961 butelį.

  Nosyje iš pradžių juntamos šviežiai nupjautos žolės natos, kurios pereina į džiovintų vaisių, kavos ir prieskonių aromatų natas.

  Gomuryje saldžios raudonos uogos, karamelė, vyšnios ir juodieji serbentai, kurie sukuria ilgai išliekantį saldų poskonį.  

  * Tawny port vynas - tai spirituotas vynas, kupinas dekadentiškų karamelės, žemės riešutų traškumo, abrikosų, slyvų, razinų ir graikinių riešutų skonių, kurie harmoningai dera tarpusavyje. Dėl gerai subalansuoto saldumo, kuris puikiai tinka desertiniams patiekalams, ir yra puikus būdas užbaigti vakarienę.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne