Romas-J.M. VSOP 43% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-J.M. VSOP 43% 0.7L + GB

  Agricole

  Kilmės šalis
  Martinika
  Romo stilius
  FRENCH
  Brandinimas
  BE AMŽIAUS
  Talpa (L)
  0.7 L
  Dėžutė
  BE DĖŽUTĖS
  Alk. tūris
  43%
 • JM agricole romai gimė viduryje vešlios augmenijos, kurioje ir yra distilerija, įsikūrusi Fonds-Préville, Macouba Martinikoje. Jean-Marie Martin pirmuosius romus pradėjo distiliuoti 1845 metais, ir juos pavadino savo vardo inicialais "JM".

  Cukranendrės auginamos Fonds-Préville lauke 225 ha žemės plote, Pelee kalno šlaituose, taip užtikrinant optimalią žaliavos kokybę. Distiliavimui naudojamas Pelle kalno šaltinio vanduo išgaunamas iš vulkaninės kilmės dirvožemio. Šviesaus gintaro spalvos J.M. VSOP trejus metus brandinamas ex-bourbon ąžuolinėse statinėse. Vėliau papildomai brandinamas lengvai išdegintose naujose amerikietiško ąžuolo statinėse.

  Nosyje gerai subalansuotas, maloniai dera medienos, vanilės, vaisių (obuolių ir kriaušių), tabako ir kiek santūriau - kavos bei cinamono aromatai. Aromatai labai diskretiški.

  Gomuryje vaisių mažiau, čia dominuoja skrudintos medienos ir tabako natos. Kartu su prieskoniais svarbų vaidmenį atlieka ir kava. Skonis ilgas ir stiprus, o po to pamažu praranda intensyvumą. Po malonios pipirų natos pabaigoje išryškėja rudojo cukraus natos.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne