Romas-J.M. Tres Vieux Rhum Agricole X.O 45% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-J.M. Tres Vieux Rhum Agricole X.O 45% 0.7L + GB

  Agricole

  Kilmės šalis
  Martinika
  Romo stilius
  FRENCH
  Brandinimas
  BE AMŽIAUS
  Talpa (L)
  0.7 L
  Dėžutė
  KARTONINĖ
 • Elegantiško vario atspalvio J.M Tres Vieux Rhum Agricole X.O agricole romas brandintas pakartotinai degintose ex-bourbon ąžuolo statinėse. Šis Martinikos romo gamintojo "J.M" pagamintas romas ekspertų tvirtinimu prilygsta tokiem romo standartams, kaip R.L Seale's 10 YO, ar Appleton 12 YO. Šis Martinikos romas visuotinai labai gerai vertinamas ir yra tikras romų Pasaulio etalonas. Tai puikus įvadas į aukštesnės klasės Agricole Rhum. 

  J.M Tres Vieux Rhum Agricole X.O yra agricole romas, o tai reiškia, kad jis gaminamas iš šviežiai spaustų cukranendrių sulčių. Romas distiliuojamas dviejuose tradiciniuose Copper Creole Stills distiliavimo induose iki 72% stiprumo. Tai yra tradicinis Column Still. Po to romas 6 metus brandinamas degintose ex-bourbon ąžuolo statinėse. Dėl atogrąžų klimato Martinikoje, ypač Bellevue gyvenvietės mikroklimate, Pelee kalno papėdėje - aktyvaus vulkaninio kalno nugaruoja dalis romo (angel share), ir kiekviena statinė vėliau papildoma to paties derliaus romu. 

  Nosyje pasižymi tikrai gera pusiausvyra. Jis labai rafinuotas, tačiau turi pakankamai augalinių natų. Prieskoninis ąžuolo skonis apgaubia žolines šviežiai nušienautos žolės ir šiaudų natas. Vanilės natos tai įsiterpia, tai išnyksta iš nosies, suteikdamos melasos romo įspūdį. 

  Gomuryje nėra jokių "pašalinių natų", pradžioje juntamos švelniai prieskoninės imbiero ir kalendros natos, šiek tiek ąžuolo ir vanilės natų. Viską dengia saldus medaus dvelksmas. Gaivus, gyvybingas saldus cukranendrių cukrus ir šiek tiek tamsaus šokolado natų. Skonis subalansuotas ir vidutinio ilgio. 

  Apdovanojimai:
  Brussels World Championships 2012: Aukso medalis
  Brussels World Championships 2011: Or medalis
  Salon de l'Agriculture 2011 - Paris: Médaille d'Argent 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne