Romas-Equiano 43% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-Equiano 43% 0.7L

  Kilmės šalis
  Barbadosas
  Romo stilius
  BRITISH
  Brandinimas
  BE AMŽIAUS
  Talpa (L)
  0.7 L
  Dėžutė
  BE DĖŽUTĖS
  Alk. tūris
  43%
 • EQUIANO yra daugybę apdovanojimų pelnęs romo gamintojas, - tai dviejų unikalių distilerijų dviejuose skirtinguose žemynuose bendradarbiavimas, sujungiantis geriausius Rytų ir Vakarų pusrutulių produktus, kad šimtmečių senumo amatas taptų moderniu. Equiano Original yra pirmasis Pasaulyje Afrikos ir Karibų jūros regiono mišinys. 100% natūralus, be prieskonių, be priedų ir be pridėtinio cukraus. Visus sodrius ir gilius skonius suteikia ex-bourbon ir buvusios konjako statinės, kuriose jis brandinamas tropiniame klimate. Pavadintas kovotojo už laisvę Olaudah Equiano vardu, kuris pasisakė už lygybę, todėl iki šiol 5% įmonės pelno ir 2 svarai sterlingų nuo kiekvieno įsigyto butelio skiriami laisvės ir lygybės projektams.

  Nosyje kaip kokybiškas aukščiausios klasės romas, subtiliai skleidžia tropinę šilumą. Sodrios džiovintų vaisių, tokių kaip razinos ir sultonės, natos dera su saldžiomis irisų, sviestinių ir karamelės natomis, o galiausiai atsiranda apelsino žievelės, vanilės ir sviestinės medienos užuomina.

  Nosyje romas pasižymi natūraliomis saldžiomis natomis, būdingomis gerai brandintam romui iš amerikietiško baltojo ąžuolo ex-bourbon statinių. Burnoje jaučiamas šiltas irisų ir sviestinio sviesto skonis, kramtomos razinos ir rudasis cukrus.

  Poskonyje vidutinio saldumo, su ąžuolo, anyžių, saldžiųjų pipirų ir karčiųjų apelsinų žievelių užuominomis. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne