Romas-English Harbour 10YO 40% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-English Harbour 10YO 40% 0.7L + GB

  Kilmės šalis
  Antigva ir Barbuda
  Talpa (L)
  0.7 L
  Dėžutė
  KARTONINĖ
 • English Harbour - uostas ir gyvenvietė Karibų jūros Antiqua (Antigvos) salos pietuose. Gyvenvietės pavadinimas kilo nuo netoliese esančio uosto, kuriame XVIII a. Royal Navy (Karališkasis jūrų laivynas) įkūrė savo bazę šiame regione. English Harbour prekės ženklas buvo sukurtas 1993 metais. Fermentacija vyksta nuo 24 iki 36 valandų atvirose fermentacijos kamerose, naudojant patentuotą komercinių ir laukinių mielių mišinį. Laukinės mielės yra labai svarbi gamybos proceso dalis, suteikianti pajūrio Antigvos distilerijoje gaminamam romui lengvą sūrumo natą.

  Tamsaus raudonmedžio spalvos English Harbour 10YO aukščiausios kokybės melasos pagrindu distiliuotas ir ex-bourbon statinėse 10-25 metų brandintas romo mišinys. Skonis intensyvus, kupinas melasos ir Demeraros cukraus natų. Daugelio ekspertų laikomas vienu geriausių šiuo metu Karibų jūros regione distiliuojamų romų.

  Nosyje tirštas ir sodrus, su dūmo, džiovintų vaisių ir deguto natomis.

  Gomuryje aštrus, klampus ir turtingas, su tropinių vaisių, sviestinių ir karamelizuotų obuolių, su kavos ir kakavos aromatų natomis.  

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne