Romas-Doorly's 3YO White Barbados Rum 47% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-Doorly's 3YO White Barbados Rum 47% 0.7L

  Kilmės šalis
  Barbadosas
  Romo stilius
  BRITISH
  Brandinimas
  3YO
  Talpa (L)
  0.7 L
  Dėžutė
  BE DĖŽUTĖS
  Alk. tūris
  47%
 • Doorly's yra istorinio Bajan Rum romo prekinis ženklas, dabar priklausantis Foursquare Distilery. Tai buvo pirmasis prekinį ženklą turintis romas, eksportuotas iš Barbadoso salos. Dabar į butelius neišpilstytas romas ankščiau buvo eksportuojamas statinėse.  

  Lengvasis romas gaminamas specialiuose "trijų kolonų vakuuminiuose distiliatoriuose", o sunkusis ir sudėtingasis - klasikiniuose Copper Still distiliavimo induose. Foursquare Distillery gamina geriausiai parduodamą baltąjį romą saloje ir eksportui skirtus "DOORLY'S" produktus.

  Baltasis romas paprastai siūlomas jaunas ir nebrandintas. Tačiau Doorly's White Rum 47% bent trejus metus brandinamas mažose ex-bourbon ąžuolo statinėse, po to filtruojamas, kad būtų pašalinta spalva, ir galiausiai išpilstytas 47% stiprumo į butelius intensyvesniam skoniui. Naudojant anglies filtrą romas įgauna skaidrią, gryną struktūrą ir elegantišką charakterį. Jau iš aromato galima atpažinti "Doorly's White" intensyvumą, tačiau gomuryje jis atsiskleidžia visu savo sudėtingumu ir neįtikėtina skonių įvairove.

  Nosyje nuostabiai integruotos ąžuolo natos, kreminis, su skrudintais zefyrais, sviesto skrebučiais, prinokusių ananasų ir šiek tiek neprinokusių bananų aromatais, bei pipirų užuominomis.

  Gomuryje sausas, tačiau švelnus ir aromatingas, pasižymintis gardžiu kreminiu charakteriu. 

  Foursquare Distillery buvo keturis kartus - 2016–2017-2018 ir 2019 metais - „International Spirits Challenge“ (ISC) išrinkta metų romo gamintoja, o 2016, 2018 ir 2019 metais - „International Wine & Spirits Competition“ (IWSC) metų romo gamintoja.  

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne