Romas-Don Papa Gayuma 40% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-Don Papa Gayuma 40% 0.7L + GB

  Kilmės šalis
  Filipinai
  Talpa (L)
  0.7 L
 • DON PAPA yra Negros Occidetal (Negros Occidental yra Filipinų provincija Negros saloje), populiariai vadinamo SUGARLANDIA, dvasia.

  Don Papa romas yra tikras filipinietiškas aukščiausios kokybės romas, pradėtas gaminti 2012 metais, kurio pavadinimas įkvėptas charizmatiško revoliucinių kovų už nepriklausomybę lyderio Papa Isio, kuris 1890-aisiais padėjo išvyti ispanus iš Negros Occidental ir iškovoti Sugarlandijai nepriklausomybę. Filipinų archipelagas - Pietryčių Azijos valstybė, esanti vakarinėje Ramiojo vandenyno dalyje, toje pačioje platumoje kaip Venesuela ir pietinės Karibų jūros salos. Jį sudaro 7 107 salos ir yra vienas vulkaniškiausių regionų žemėje, esantis prie Ramiojo vandenyno ugnies žiedo. 

  Tamsaus gintaro spalvos Don Papa Gayuma - "meilės eliksyras" - tai aukščiausios kokybės romas, kuriuo pagerbiami unikalūs Kanlaono kalno ir Ugnies salos (Isla del Fuego) šamanų atliekami ritualai. Romas trejus metus brandinamas Amerikietiško ąžuolo ex-bourbon statinėse, o po dar dvejose statinėse, - 6 mėnesius didelio skrudinimo ex-rioja vyno statinėse, ir dar 3 mėnesius - sodriose, šildančiose ir dūminėse skrudinto ąžuolo statinėse, kuriose pirmą kartą buvo laikomas Škotiškas viskis iš legendinės Islay salos.

  Nosyje durpių aromatai.

  Gomuryje minkšta ir švelni vanilė, lengvos apelsino žievelės, kakava, gvazdikėlių ir mėtų užuominos.

  Poskonis dūminis ir aštrus.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne