Romas-Don Papa Baroko 40% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-Don Papa Baroko 40% 0.7L + GB

  Kilmės šalis
  Filipinai
  Romo stilius
  KITA
  Brandinimas
  BE AMŽIAUS
  Talpa (L)
  0.7 L
  Dėžutė
  KARTONINĖ
  Alk. tūris
  40%
 • DON PAPA yra Negros Occidental (Negros Occidental yra Filipinų provincija Negros saloje), populiariai vadinamo SUGARLANDIA, dvasia! Don Papa yra tikras filipinietiškas aukščiausios kokybės romas, pradėtas gaminti 2012 metais. Pavadinimas įkvėptas charizmatiško revoliucinių kovų už nepriklausomybę lyderio Papa Isio, kuris 1890-aisiais padėjo išvyti Ispanų kolonistus iš Negros Occidental ir iškovoti Sugarlandijai nepriklausomybę. Filipinų archipelagas - Pietryčių Azijos valstybė, esanti vakarinėje Ramiojo vandenyno dalyje, toje pačioje platumoje kaip Venesuela ir pietinės Karibų jūros salos. Jį sudaro 7 107 salos ir yra vienas vulkaniškiausių regionų žemėje, esantis prie Ramiojo vandenyno ugnies žiedo.

  Tamsaus gintaro spalvos Don Papa BAROKO renkasi mėgstantieji labai švelnaus ir saldaus charakterio romus, kurių taurėje atsiskleidžia visas puikios kokybės melasos saldumas.

  Nosyje intensyvus ir ypač sodrus, saldžios prinokusių atogrąžų vaisių, švelnios karamelės ir laukinių gėlių medaus, karčiųjų apelsinų žievelių, vanilės, rytietiškų prieskonių, skrudintų migdolų, džiovintų vaisių, šokolado ir šiek tiek skrudintos medienos kompleksinės natos.

  Gomuryje sodrus ir šiltas su tankiais apgaubiančiais aromatais, kurie suteikia harmoningą, brandų ir labai aromatingai elegantišką gurkšnį.  

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne