Romas-Cristobal Pinta 6-8YO 40% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-Cristobal Pinta 6-8YO 40% 0.7L + GB

  Kilmės šalis
  Dominikos respublika
  Romo stilius
  SPANISH
  Brandinimas
  8YO
  Talpa (L)
  0.7 L
  Dėžutė
  BE DĖŽUTĖS
  Alk. tūris
  40%
 • Ron Cristóbal Premium romų kategorijos serija pristato aukščiausios kokybės romo asortimentą, skirtą Pasaulio aromatų nuotykių ieškotojams. Prekės ženklas pavadintas didžiojo keliautojo Kristupo Kolumbo (Christopher Columbus) vardu. Šis jūrininkas 1492 m. atrado Ameriką. Cukranendrės auginamos Dominikos Respublikoje distilerijai priklausančiuose laukuose, spiritas distiliuojamas Column Still iš šviežių cukranendrių sulčių, ir romas brandinamas atogrąžų klimato sąlygomis. Gaminamas laikantis tvirtų žiedinės ekonomikos principų, saugant aplinką ir užtikrinant tvarią ateitį. Alcoholes Finos Dominicanos yra didžiausia alkoholio gamintoja Dominikos Respublikoje, todėl įmonė atlieka svarbų vaidmenį visuomenėje, suteikdama darbo šimtams gyventojų.  

  Ron Cristóbal serijoje Cristobal Pinta yra aukščiausios kokybės romų mišinys, kuris nuo 6 iki 8 metų brandinamas tropinėje aplinkoje ex-bourbon statinėse. Pavadintas Kolumbo pirmojo laivo vardu, kuriuo 1492 metais Kristupas perplaukė Atlanto vandenyną. Tai buvo greičiausias laivas ir sakoma, kad jo jūreivis Rodrigo de Triana buvo pirmasis įgulos žmogus, tų metų spalio 12 d. pamatęs Naująjį pasaulį. Šia serija atiduodama duoklė istoriniams romo vartojimo aspektams, o kiekvienas gurkšnis - tai naujas nuotykis! 

  Nosyje labai malonus ir švelnus, šiltas vanilės aromatas kartu su švelniu medžio aromatu ir šviežios mėtos užuominomis.

  Gomuryje juntamas švelnus saldumas, pereinantis į gaivią mėtą ir marcipaną. Šis romas gaivus, sultingas ir lengvai vartojamas. Jis labai subalansuotas ir pasižymi subtilia medžio aromato nata. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne