Romas-Cristobal Gran Anejo 40% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-Cristobal Gran Anejo 40% 0.7L

  Kilmės šalis
  Dominikos respublika
  Romo stilius
  SPANISH
  Brandinimas
  5YO
  Talpa (L)
  0.7 L
  Dėžutė
  BE DĖŽUTĖS
  Alk. tūris
  40%
 • Ron Cristóbal Premium romų kategorijos serija pristato aukščiausios kokybės romo asortimentą, skirtą Pasaulio aromatų nuotykių ieškotojams. Prekės ženklas pavadintas didžiojo keliautojo Kristupo Kolumbo (Christopher Columbus) vardu. Šis jūrininkas 1492 m. atrado Ameriką. Cukranendrės auginamos Dominikos Respublikoje distilerijai priklausančiuose laulkuose, spiritas distiliuojamas Column Still iš šviežių cukranendrių sulčių, ir romas brandinamas atogrąžų klimato sąlygomis. Gaminamas laikantis tvirtų žiedinės ekonomikos principų, saugant aplinką ir užtikrinant tvarią ateitį. Alcoholes Finos Dominicanos yra didžiausia alkoholio gamintoja Dominikos Respublikoje, todėl įmonė atlieka svarbų vaidmenį visuomenėje, suteikdama darbo šimtams gyventojų.   . 

  Sodrios tamsiai auksinės spalvos Cristobal Gran Anejo distiliuotas Column Still distiliavimo induose, be šalto filtravimo (Chill filtering - Filtravimas atšaldant - tai dažniausiai medžio statinėje brandinto viskio ar romo gamybos metodas, kuriuo pašalinami likučiai. Filtruojant atšaldytuvu viskis/romas atšaldomi iki 5-10 °C ir skystis perleidžiamas per smulkų adsorbcinį filtrą. Dažniausiai tai daroma dėl kosmetinių priežasčių, kad būtų pašalintas drumstumas, tačiau daugelis viskio ir romo mėgėjų vis tik mano, kad dėl to pablogėja skonis, nes nebelieka brandinimui naudotų prieskonių, vaisių ar cukraus likučių. Šiuose ingredientuose gali būti dalelių ar aliejų, kurie nėra visiškai tirpūs alkoholyje, todėl laikui bėgant susidaro nuosėdos), brandintas 3-5 metus.  

  Nosyje saldžios karamelinio pudingo ir šviežiai iškeptų kvietinių bandelių natos su šiek tiek žalumos atspalviu dėl naudotų šviežių cukranendrių.

  Gomuryje labai švelnus, su sviestinių bandelių ir rudojo cukraus natomis bei vanilės prieskoniu. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne