Romas-Cristobal Blanco 38% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-Cristobal Blanco 38% 0.7L

  Kilmės šalis
  Dominikos respublika
  Romo stilius
  SPANISH
  Brandinimas
  BE AMŽIAUS
  Talpa (L)
  0.7 L
  Dėžutė
  BE DĖŽUTĖS
 •  

  Ron Cristóbal Premium romų kategorijos serija pristato aukščiausios kokybės romo asortimentą, skirtą Pasaulio aromatų nuotykių ieškotojams. Prekės ženklas pavadintas didžiojo keliautojo Kristupo Kolumbo (Christopher Columbus) vardu. Šis jūrininkas 1492 m. atrado Ameriką. Cukranendrės auginamos Dominikos Respublikoje distilerijai priklausančiuose laulkuose, spiritas distiliuojamas Column Still iš šviežių cukranendrių sulčių, ir romas brandinamas atogrąžų klimato sąlygomis. Gaminamas laikantis tvirtų žiedinės ekonomikos principų, saugant aplinką ir užtikrinant tvarią ateitį. Alcoholes Finos Dominicanos yra didžiausia alkoholio gamintoja Dominikos Respublikoje, todėl įmonė atlieka svarbų vaidmenį visuomenėje, suteikdama darbo šimtams gyventojų.  

  Cristóbal Blanco - tai aromatingas nebrandintas baltasis romas, gaminamas iš šviežių cukranendrių sulčių, dėl gėlių ir žolės skonio puikiai tinka maišyti gėrimus ir kokteilius.

  Nosyje švelnus cukranendrių aromatas su gėlių, kinrožės užuominomis ir šiek tiek žolės aromatų natomis.

  Gomuryje juntamas švelnus saldumas, pereinantis į kokosų ir cukranendrių natas. Šis romas yra gaivus, sultingas ir lengvai geriamas. Jis labai subalansuotas, o jo skonis malonus. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne