Romas-Companero Panama Extra Anejo Magnum 54% 3L

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-Companero Panama Extra Anejo Magnum 54% 3L

  Kilmės šalis
  Panama
  Romo stilius
  SPANISH
  Brandinimas
  12YO
  Talpa (L)
  0.7 L
  Dėžutė
  BE DĖŽUTĖS
  Alk. tūris
  54%
 • Prekės ženklo Companero pavadinimo pagrindą sudaro Ispaniškas žodis, kurį galima išversti kaip draugystė, partnerystė ar bendražygis. Būtent tai tiksliai išreiškia šių aromatingų "1423 Compañero" serijos romų dvasią: kiekviename butelyje rasite ingredientų, kurie yra puikiai suderinti, atsižvelgiant į jų natūralumą ir kilmės unikalumą. Su Companero serija visada turėsite puikų kompanioną bet kokiai gyvenimo situacijai. Pirmieji trys produktai - Ron Companero Gran Reserva, Ron Companero Elixir Orange ir Ron Companero Extra Anejo - yra iš Jamaikos, Trinidado ir Panamos.

  Tamsiai geltonos spalvos Companero PANAMA Extra Anejo yra naujausias Companero šeimos narys, distiliuotas iš melasos Column still distiliavimo induose ir 12 metų brandinamas Amerikietiško ąžuolo ex-bourbon statinėse tropinio klimato sąlygomis. Nepaisant didelio stiprumo (54%), alkoholį apgaubia šokolado natos, kurios šiam Panamos romui suteikia švelnumo ir šilumos. 12 metų brandumo Panama romas, brandintas statinėse, apdorotose kakava. Iš esmės tai - tamsusis šokoladinis romas!

  Nosyje tirštas juodasis šokoladas, šilta grietinėlė ir citrusinių vaisių užuominos.

  Gomuryje šiltas, šokolado ir apelsinų aromatų natos.

  Poskonis ilgai išliekantis.

  Rekomenduojame patobulinti savo espresso martinį, pakeliant jį į naują aromatų lygį. Tamsaus šokolado gylis tikrai pakylėtų šį ir taip skanų kokteilį į visiškai naujas aukštumas ir taptų kokteilio gaminimo standartu!   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne