Romas-Clement Rhum Vieux Agricole VSOP 40% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-Clement Rhum Vieux Agricole VSOP 40% 0.7L + GB

  Agricole

  Kilmės šalis
  Martinika
  Talpa (L)
  0.7 L
 • Habitation Clément distileriją 1887 metais Martinikoje, nedidelėje Karibų jūros saloje, vietoje, pasižyminčioje unikaliu terroir ir puikiu tropiniu klimatu, įkūrė Homère Clément. Klimatas ir drėgmė yra ypač tinkami cukranendrėms auginti ir romui gaminti. Homère tuo metu buvo La Francois meru, kai įsigijo prestižinę cukraus plantaciją savo kaime. Jo ketinimai buvo tiesiog nuimti cukranendrių derlių, ne rafinuoti į cukrų, o spausti natūralias sultis ir distiliuoti romą. Šią išradingą idėją jis perėmė iš Pietų Prancūzijos brendžio gamintojų, kurie distiliuodavo vynuogių vyną į konjaką. Homère dabar vadinamas "Agricole romo tėvu". Martinika yra vienintelė Prancūzijos Karibų jūros sala, turinti AOC (Appellation d'Origine Contrôlée) sertifikavimą. Daugiau nei 135 metų tradicijas turinti Habitation Clément distilerija yra Nr. 1 pagal Rhum Agricole pardavimus.    

  Kaip žinia, dauguma romo rūšių gaminama iš melasos - šalutinio cukraus gamybos produkto, tačiau AOC Martinique Contrôlée Clement Vieux VSOP, kaip ir kiti agricole romai yra pagamintas iš šviežių cukranendrių sulčių. Taip pagaminama mažiau nei 5% Pasaulio romų. Clement Vieux VSOP yra romų mišinys, kurių vienas 4 metus brandintas Prancūziško ex-bourbon ąžuolo statinėse, kitas tuo tarpu naujose Amerikietiško ąžuolo statinėse. 

  Nosyje intensyvus creme brulee ir cinamono kvapas, taip pat moca kavos, kakavos, cukruotų apelsinų ir vanilės ankščių aromatai.

  Gomuryje saldus ir subalansuotas, su vanilės ir kokosų natomis.  

  Poskonis vidutinio ilgio, kuriame vyrauja pipirų skonis. 

  Šis Clément Vieux VSOP romas skirtas mėgautis juo vienu, puikiai tiks ir prie Belgiškų šokoladinių saldainių. Taip pat puikiai dera su citrusiniais vaisiais, pavyzdžiui, šviežiomis laimo sultimis, bet kaip alternatyvą galite išbandyti pasiflorą arba rausvąjį greipfrutą su trupučiu medaus, kad būtų saldesnis. Skanus ir klasikinis Karibų jūros kokteilis "Ti Punch Vieux", - romas, laimas ir cukrus. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne