Romas-Clement Select Barrel Agricole 40% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-Clement Select Barrel Agricole 40% 0.7L

  Agricole

  Kilmės šalis
  Martinika
  Talpa (L)
  0.7 L
 • 1887 metais gydytojas ir Le François miesto meras Homère Clément įsigijo prestižinę 43 hektarų cukraus plantaciją Domaine de L'Acajou ir pirmasis pradėjo gaminti Rhum Agricole - šiuolaikinį gryną romą, kuris gaminamas tiesiai iš šviežių cukranendrių sulčių, bet ne trdiciškai iš melasos. Martinika yra vienintelė Prancūzijos Karibų jūros sala, turinti AOC (Appellation d'Origine Contrôlée) sertifikavimą. Daugiau nei 135 metų tradicijas turinti Habitation Clément distilerija yra Nr. 1 pagal Rhum Agricole pardavimus. 

  Clement Select Barrel Agricole, sukurtas Martinikoje esančioje Habitation Clément distilerijoje, yra šiuolaikinis Rhum Agricole stilius, pagamintas iš unikalaus romo mišinio, brandinto atrinktose ypač stipriai degintose Prancūziško ąžuolo ne didesnėse, nei 650 litrų ex-bourbon statinėse. Brandinimo reglamentas: ne trumpiau, nei 3 metai VO, ne trumpiau, nei 4 metais VSOP, ne trumpiau nei 6 metai - XO ir Vintage, ir ne trumpiau nei 8-12 metų Hors d'Age romams.

  Nosyje pasižymi suapvalintu prieskonių, ir švelniu vanilės pupelių aromatu. 

  Gomuryje daug natūralaus saldumo, kuris puikiai subalansuoja žemės ir žolės natas. Skonio vidurys aštrus ir kupinas citrinų žievelės. Skonis pereina į labai ąžuolinį ir gana sausą, su karčiu kakavos ar labai tamsaus šokolado atspalviu. 

  Jį geriausia patiekti Ti Punch arba Caiprinha ar kituose klasikiniuose ir šiuolaikiniuose kokteiliuose. Jis taip pat puikiai tink vartoti gryną, dera ir su tradiciniais romo gėrimais, pagamintais iš melasos, pavyzdžiui, romu su Ginger Beer, ar Ginger Ale, nes aštresnės burbono natos išryškėja ir puikiai dera su imbieru.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne