Romas-Clement Colonne Creole Vieux Agricole 40.7% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Romas-Clement Colonne Creole Vieux Agricole 40.7% 0.7L + GB

  Agricole

  Kilmės šalis
  Martinika
  Talpa (L)
  0.7 L
 • Habitation Clément distileriją 1887 metais Martinikoje, nedidelėje Karibų jūros saloje, vietoje, pasižyminčioje unikaliu terroir ir puikiu tropiniu klimatu, įkūrė Homère Clément. Klimatas ir drėgmė yra ypač tinkami cukranendrėms auginti ir romui gaminti. Homère tuo metu buvo La Francois meru, kai įsigijo prestižinę cukraus plantaciją savo kaime. Jo ketinimai buvo tiesiog nuimti cukranendrių derlių, ne rafinuoti į cukrų, o spausti natūralias sultis ir distiliuoti romą. Šią išradingą idėją jis perėmė iš Pietų Prancūzijos brendžio gamintojų, kurie distiliuodavo vynuogių vyną į konjaką. Homère dabar vadinamas "Agricole romo tėvu". Martinika yra vienintelė Prancūzijos Karibų jūros sala, turinti AOC (Appellation d'Origine Contrôlée) sertifikavimą. Daugiau nei 135 metų tradicijas turinti Habitation Clément distilerija yra Nr. 1 pagal Rhum Agricole pardavimus.  

  Clément Colonne Créole Vieux Agricole kaip ir kiti Clement romai yra grynų cukranendrių sulčių Creole Column Still (Gvadelupoje dažniausiai naudojama daugiapakopė nepertraukiamo distiliavimo kolona su grįžtamuoju srautu (taip pat vadinama Creole Column, kurioje gaminamas įvairaus aromato romas) distiliuotas  romas. Šis cuvée yra 3-10 metus ex-bourbon statinėse brandintų romų mišinys.

  Nosyje žemės ir makadamijos riešutų aromatai, kurie konkuruoja tarpusvyje. Taurėje romas ilgainiui įgauna medžio aromatų natas, sustiprėja ir atsiskleidžia malonus pipirų aromato žiupsnelis. Dabar cukranendrės itin išryškėja.

  Gomuryje sausas ir minkštas pilno kūno. Skonyje ir švieži vaisiai (obuoliai ir kriaušės), šalia taip pat ir džiovinti vaisiai (abrikosai).

  Poskonis lakus, gali apgauti viskio ar net meskalio kaimiški ir švelniai rūkyti aromatai. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne