Viskis-Redbreast 12YO 40% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Viskis-Redbreast 12YO 40% 0.7L + GB

  Kilmės šalis
  Airija
  Dūminis
  NEDŪMINIS
  Brandinimas
  12YO
  Dėžutė
  KARTONINĖ
  Talpa (L)
  0.7 L
  Viskio tipas
  SINGLE MALT
  Alk. tūris
  40%
 • Šio vieno salyklo viskio pavadinimą įkvėpė liepsnelė - paukštis, garsėjantis raudonomis krūtinės plunksnomis. Ypač žiemą šie paukščiai mėgsta įsikurti Airijoje ir įkvėpė Midletono - vienos didžiausių Airijoje - spirito varyklos įkūrimą. Šio įkvėpimo pagrindu buvo sukurtas šis vieno katilo distiliavimo viskis, kuris kvepia daugybe prieskonių ir vaisių. 

  "Redbreast 12YO" 12 metų laikomas Burbono ir Oloroso (šerio) statinėse. Salyklinis viskis, pagamintas iš salyklinių ir nesalyklinių miežių, taip pat įgauna savo spalvą, nepakartojamą skonį ir nuostabų aromatą. 

  Nosyje atsiskleidžia nuostabių kvapų simfonija. Aštrūs ir vaisiniai tonai susijungia su ąžuolo dvelksmu. Aromatą užbaigia saldūs chereso niuansai. 

  Gomuryje aiškiai juntamas ąžuolas, kurį lydi daug prieskonių. Skonyje juntami harmoningi šerio, šiek tiek pipirų ir salyklo tonai. Airiškas viskis ypač harmoningas ir minkštas ant liežuvio, palieka neišdildomą įspūdį. 

  Poskonyje atispindi skonio ir aromato prieskoniai. Ilgai išliekančio skonio, paskutiniai ąžuolo ir karamelės garsai atsisveikina su liežuviu. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne