Likeris-Pimm's N1 Cup 25% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Likeris-Pimm's N1 Cup 25% 0.7L

  Kilmės šalis
  Jungtinė Karalystė
  Alk. tūris
  25%
  Talpa (L)
  0.7 L
 • Gėrimą sugalvojo austrių baro savininkas James Pimm, fermerio sūnus iš Kento, 1840 metais. Baras buvo Londone, Paukščių gatvėje (Poultry street), šalia Anglijos banko. James Pimm sugalvojo ir sumaišė garsiųjį „No. 1 Cup“ – pirmąją vaisių ir likerio taurę, pagardintą žolelėmis, baro patalpose. Ten ir prekiavo gėrimu pilstydamas jį į pintas ir alavinius indus. Originalusis Pimm`s No. 1 buvo paruoštas naudojant džiną, chininą ir paslaptingą žolelių mišinį, pagerinti virškinimui. Patiekdavo mažame alaus bokale, žinomame kaip ” No. 1 Cup ” (pusė pintos), nuo kurio ir gavo tokį pavadinimą. Išpopuliarėjus gėrimui greit įkūrė restoranų tinklą įvairiose miesto biznierių lankomose vietose, tokiose kaip Senojo Beilio gatvė  (The Old Bailey) ir pradėjo didelio masto gamybą.

  Pimm`s“ populiariausias Anglijoje, ypač pietuose. Jis vienas iš dviejų pagrindinių gėrimų Vimbldono turnyre, Henlio karališkosios regatos metu (Henley Royal Regatta) ir Glaindborno (Glyndebourne) operos festivalyje. Jis įprastas kokteilinis gėrimas britų ir amerikiečių polo rungtynėse. Taip pat labai populiarus vasaros gėrimas vakarėliuose rengiamuose Duramo (Durham), Kembridžo ir Oksfordo universitetuose.

  „Pimm`s“ tamsios arbatos spalvos, turintis rausvą atspalvį, subtilaus prieskonių ir citrusinių vaisių skonio. Kaip pateikti tradicinį „Pimm`s No 1“? Jis gali būti pateikiamas ir vienas su daug daug ledo ar naudojamas kokteiliams. Angliškas receptas toks: dalis „Pimm`s“, trys dalys gazuoto skaidraus limonado, taip pat įvairių šviežių kapotų ingredientų, – tam tinka obuoliai, agurkai, apelsinai, citrinos, braškės ir agurklė, kurią šiais laikais pakeičia mėtos. Galima naudoti ir imbierinį limonadą. „Pimm`s“ gali būti maišomas su šampanu ar putojančiu vyno gėrimu (toks kokteilis vadinamas „Pimm`s Royal Cup“), jo pagrindu imamas 25 procentų Pimm`s buteliuose. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne