Mineralinis-Maniva Prestige Natural PET negazuotas 1L D

 • Kraunamos nuotraukos

  Mineralinis-Maniva Prestige Natural PET negazuotas 1L D

  Prie produkto kainos (už vnt.) priskaičiuotinas taros (0,10EUR) mokestis.

  Pristatymas tik Vilniaus mieste.     

  Kilmės šalis
  Italija
  Talpa (L)
  1 L
  Savybės
  NATŪRALUS
 • Italijos Retijos regiono Alpių centre, netoli Bagolino - viduramžių laikus menančios gyvenvietės, stūkso Maniva kalnas, saugantis brangakmenį - natūralaus mineralinio vandens šaltinį. Tai ypatingas šaltinis, iš kurio trykštantis vanduo pasižymi puikiu mineralų balansu ir natūraliai šarminiu pH. Tarp žemės ir dangaus esantis 1860 metrų aukščio Manivos kalnas savyje slepia išties unikalių savybių šaltinį ypatingoje hidrogeologinėje sistemoje, į paviršių iškelinčioje didelius vandens kiekius. Šaltinių gausa tapo viena iš palankių aplinkybių čia kurtis gyvenvietėms nuo seniausių laikų iki šiol.

  Itališkas mineralinis vanduo Maniva yra tinkamas sąjungininkas siekiantiems kūno harmonijos sveiku ir subalansuotu gyvenimo būdu. Kad mūsų kūno ląstelės jaustųsi gerai, jos turėtų gyventi šarminėje tarpląstelinėje aplinkoje, kuri jas maitina, aprūpina deguonimi ir šalina toksinus. Taip jos ilgiau išlieka jaunos ir gyvybingos. Maniva mineralinis vanduo yra lengvas SKVN alpinis vanduo, kurio fiksuotas likutis yra 98 mg/l, mažai natrio - tik 2 mg/l. Ypatinga jo savybė yra ta, kad jis yra pastebimai šarminis - pH yra 8. Rinkitės Maniva - nuo elegantiškų stiklinių butelių aukštajai virtuvei iki universalių Tetra Pak® pakuočių ar PET butelių šeimai.

  Maniva Prestige Natural PET negazuotas 1L išskirtinis vanduo ypatingo dizaino pakuotėje. VEGANOK sertifikuotas. 

  Cheminė analizė (PAVIA UNIVERSITETAS 14.01.2022): šaltinio pH 8,1. Fiksuotas likutinis kiekis prie 180°C: 98mg/l. Šaltinio temperatūra 9,3°C. Elektros laidumas 20°C temp. 146µS/cm. Laisvasis anglies dioksidas 1,5 mg/l. Kietumas 7,7°f/ Druska Na+ 2,8 mg/l. IŠTIRPUSIOS MEDŽIAGOS mg/l: Hidrokarbonatas HCO3 86 / Choras Cl 2,9 /Sulfatas SO4 8,1 / Kalis K+ 0,88 / Kalcis Ca + +24 / Magnis+ +4,2 / Nitratai NO3 3,8 / Fluoras <0,1.   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne