Likeris-Tequila Rose Strawberry 15% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Likeris-Tequila Rose Strawberry 15% 0.7L

  Kilmės šalis
  Nyderlandai (Olandija)
  Alk. tūris
  15%
  Talpa (L)
  0.7 L
 • Originalus braškių kremo likeris Tequila Rose Strawberry. Tekilos ir braškių kremo derinimas iš tiesų yra drąsi naujovė, pirmasis tokio pobūdžio gėrimas, kuriame kremiškumas suderintas su kažkuo kitu, ne tik su airišku viskiu. Egzotika. Netikėta. Praėjus daugiau nei dvidešimčiai metų Tequila Rose Strawberry tebėra geriausiai Pasaulyje parduodamas tekilos braškių kreminis likeris ir tapo įkvėpimo šaltiniu vėliau atsiradusiems unikaliems kreminiams likeriams teklos pagrindu.

  Tai šilkinio švelnumo sodraus braškių kremo ir jaudinančio tekilos skonio derinys. Ji kiekvieną kartą puikiai tinka, nesvarbu, ar mėgstate saldžiai, ar gundančiai, sodriai ar lengvai. Juodas stiklas nepraleidžia šviesos, taip užtikrinant skonio aromatų šviežumą.

  Distilerija šį gėrimą pozicionuoja taip - "Tequila Rose yra oficialus merginų naktinio šėlsmo gėrimas visame pasaulyje. Tai apie linksmas naktis, kurios virto rytais, draugus, kurie virto šeima, ir akimirkas, kurios virto prisiminimais. Ar prisimenate, kada pirmą kartą paragavote Tequila Rose? Kur buvote ir su kuo buvote? Žmonės jaučia meilę Tequila Rose, kuri kyla tiek dėl gėrimo skanumo, tiek dėl bendros patirties mėgaujantis juo kartu". 

  Tekila Rose geriausiai tinka kaip atšaldytas šotas, tačiau yra daugybė būdų, kaip pasimėgauti juo, pvz įmaišykite į įvairius kokteilius, pieno kokteilius suaugusiesiems arba naudokite ją kavai, kakavai ar pyragams pagardinti braškių prieskoniu. Tekila Rose yra tokia pat universali, kaip ir skani. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne