Likeris-Quaglia Limoncello BIO Elixir 28% 0.5L

 • Kraunamos nuotraukos

  Likeris-Quaglia Limoncello BIO Elixir 28% 0.5L

  Kilmės šalis
  Italija
  Alk. tūris
  28%
  Talpa (L)
  0.5 L
 • Elixir - tai Itališkų ekologiškų likerių linija, gimusi iš meilės žaliavoms, pagarbos gamtai ir teritorijai bei poreikio atiduoti pagarbą tam, ką ji mums siūlo. Keletas paprastų ingredientų: ekologiškas alkoholis, ekologiškas cukrus, ekologiški vaisiai ir prieskoniai. Ingredientus kruopščiai atrenkant ir juos apdorojant amatininkų (artisanal) metodais, kad būtų išsaugotos jų organoleptinės savybės. Piedmont (Pjemonto) regiono šeimos valdoma įmonė Antica Distilleria Quaglia jau ketvirta karta. Visada ieškodama tobulo skonių ir ingredientų derinio, distilerijos meistrai stengiasi paversti regiono įvairiapusiškumą receptais ir išpilstyti juos į butelius. Šį universalumą atspindi ir platus Antica Distilleria Quaglia produktų asortimentas. 

  Ryškiai geltonos spalvos su žaliais atspalviais Quaglia Limoncello BIO Elixir yra Itališkų likerių įkūnijimas. Jo distiliavimui naudojamos tik ekologiškų citrinų iš Sorento kvapnios žievelės, kurios maceruojamos aukštos kokybės alkoholyje. Limoncello eliksyras išpilstytas į ekologišką stiklinį butelį su perdirbamu kamščiu iš Sardinijos. Etiketė atspausdinta ant ekologiško popieriaus. Viskas visiškai ekologiška! 

  Tai itin vaisiškas ir šilkinis limoncello. Gurkšnio pabaigoje pajusite žolelių ir baltųjų pipirų poskonį. Šį citrinų likerį geriausia laikyti šaldiklyje. Limoncello eliksyro skonis geriausiai jaučiamas šaltas su ledu. Limoncello vartokite kaip deigistyvą sočios vakarienės.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne