Likeris-Quaglia Amaro BIO Elixir 30% 0.5L

 • Kraunamos nuotraukos

  Likeris-Quaglia Amaro BIO Elixir 30% 0.5L

  Kilmės šalis
  Italija
  Talpa (L)
  0.5 L
 • Elixir - tai Itališkų ekologiškų likerių linija, gimusi iš meilės žaliavoms, pagarbos gamtai ir teritorijai bei poreikio atiduoti pagarbą tam, ką ji mums siūlo. Keletas paprastų ingredientų: ekologiškas alkoholis, ekologiškas cukrus, ekologiški vaisiai ir prieskoniai. Ingredientus kruopščiai atrenkant ir juos apdorojant amatininkų (artisanal) metodais, kad būtų išsaugotos jų organoleptinės savybės. 

  Intensyvios tamsaus gintaro spalvos ekologiškas žolelių amaro Quaglia Amaro BIO Elixir distiliuotas iš Italijos Piedmont (Pjemonto) regione ekologiškai užaugintų botaninių ingredientų - kvapnių Itališkų citrinų, užpiltų aukščiausios kokybės spiritu, saldžių ir karčių apelsinų iš Valli di Lanzo, absento, gencijono, mėtų, žvaigždinio anyžiaus ir daugybės puikių prieskonių. Skonis, kvepalai ir aromatai, pasakojantys apie teritoriją, o pakuotė - tausojanti aplinką. Quaglia tai reiškia tvarią gamybą. 

  Butelio kamštelis iš 100% perdirbamo ir biologiškai suyrančio Sardinijos kamščio, buteliukas iš lengvo stiklo, kad būtų mažiau sunaudojama energijos ir išmetama mažiau teršalų į atmosferą, ekologiškas popierius, pagamintas be chloro ir rūgšties, tausojant miškus ir vandenis. Elixir myli gamtą . 

  Quaglia Amaro BIO Elixir malonus gėrimas po valgio, pasižymi harmoningu ir subalansuotu citrusinių vaisių profiliu su švelniomis prieskoninėmis natomis ir apelsinų, gencijonų bei mėtų užuominomis. Patiekti tiesiai, šaltą arba su ledu. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne