Likeris-Clement Mahina Coco Traditional Coconut Licor With Rhum Agricole 18% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Likeris-Clement Mahina Coco Traditional Coconut Licor With Rhum Agricole 18% 0.7L

  Agricole

  Kilmės šalis
  Martinika
  Alk. tūris
  18%
  Talpa (L)
  0.7 L
 • Habitation Clément distileriją 1887 metais Martinikoje, nedidelėje Karibų jūros saloje, vietoje, pasižyminčioje unikaliu terroir ir puikiu tropiniu klimatu, įkūrė Homère Clément. Klimatas ir drėgmė yra ypač tinkami cukranendrėms auginti ir romui gaminti. Homère tuo metu buvo La Francois meru, kai įsigijo prestižinę cukraus plantaciją savo kaime. Jo ketinimai buvo tiesiog nuimti cukranendrių derlių, ne rafinuoti į cukrų, o spausti natūralias sultis ir distiliuoti romą. Šią išradingą idėją jis perėmė iš Pietų Prancūzijos brendžio gamintojų, kurie distiliuodavo vynuogių vyną į konjaką. Homère dabar vadinamas "Agricole romo tėvu". Martinika yra vienintelė Prancūzijos Karibų jūros sala, turinti AOC (Appellation d'Origine Contrôlée) sertifikavimą. Daugiau nei 135 metų tradicijas turinti Habitation Clément distilerija yra Nr. 1 pagal Rhum Agricole pardavimus. 

  Clement Mahina Coco - saldus tropinis likeris, kurį gamina Martinikos distilerija Clement, sujungę jauną kokosų minkštimą ir Rhum Agricole. Į šviežią kokosų minkštimą įpylus Rhum Agricole, dėl saldumo įdėjus cukranendrių cukraus išgaunami nosį kutenaantis aiškūs džiovintų kokosų ir saldžiųjų kokosų aromatai.

  Gomuryje iš pradžių labai saldus, burną apgaubia kokosų cukrus, o po to išryškėja žolių romo natos, kurios suteikia gilumo. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne