Likeris-Carolans 17% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos
 • Likeris „Carolans“ pagamintas naudojant airišką viskį, šviežią grietinėlę iš Aukso slėnio, dar kitaip vadinamo pieno žeme, ir natūralaus laukinių bičių medaus, surinkto Tipperary regione, Airijoje. Būtent medus sukuria unikalų skonį.

  Prekės ženklo aprašymas
  „Carolans“ pavadintas garsios 17 a. arfininkės garbei . Likerio receptas gimė sujungus 3 airiško paveldo komponentus – viskį, gaminamą seniausioje pasaulio distilerijoje, aukščiausios kokybės pieno produktus ir lauko gėlių medų. „Carolans“ yra gaminamas Clonmel, County Tipperary regione, pasižyminčiame nuostabiu gamtos grožiu ir vadinamame Aukso slėniu.

  Gamybos procesas
  „Carolans“ likerio gamybos procesas susideda iš 4 etapų, derinant tradicinę patirtį su pažangiausiomis technologijomis. Subrandinus airišką viskį, jis kruopščiai maišomas su šviežia grietinėle ir natūraliu medumi – siekiama, kad likeris savo nepakartojamą skonį bei aromatą išlaikytų kuo ilgiau.

  Skoninės savybės
  Skaisčiai kreminės spalvos ir aksominės tekstūros likeris dvelkia karamelės, grietinėlės bei medaus aromatais. Ragaujant jaučiami vanilės, švelnaus viskio ir laukinių gėlių medaus skoniai. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne