Likeris-Baileys Salted Caramel 17% 1L

  • Kraunamos nuotraukos
  • Baileys buvo pirmasis ir iki šiol yra populiariausias Airiškas grietinėlės likeris. Originaliu Airišku kremišku Baileys mėgaujamasi visame Pasaulyje, o kiekvieną minutę išgeriama apie 2000 taurių. Šis švelnus, stilingas gėrimas sukurtas remiantis Airiškomis pienininkystės ir distiliavimo tradicijomis, o jo tobulinimas truko daugiau nei ketverius metus. Tai puikus švelnios airiškos grietinėlės ir trigubai distiliuoto airiško viskio mišinys. 

    San Francisco World Spirits Competition Baileys Irish Cream yra pelnęs daugiau medalių nei bet kuris kitas jo konkurentas. Tai vienintelis kreminis likeris, kuris nuo 2003 metų kasmet pelnė medalį. 

    Pasimėgaukite saldžiu sūdytos karamelės Baileys Salted Caramel likeriu. Švelnų karamelės skonį distilerija sumaišė su aksominiu Baileys Original Irish Cream, žiupsneliu druskos ir kitais skoniais bei ingredientais, kad pagaminti šį likerį. Lašeliu ar dviems pagardinkite desertus, pyragus ar vanilinius ledus, o jei neturite nuotaikos desertui, tiesiog mėgaukitės su ledu ar naudokite kaip kokteilio sudėtinę dalį.

    Alergenai: pienas ir pieno produktai (laktozė).  
     

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne