Likeris-Amaro Averna Siciliano 29% 0.7L

  • Kraunamos nuotraukos
  • Gilios, koncentruotos raudonmedžio rudumo spalvos Amaro Averna yra populiarus Itališkas amaro arba kartusis likeris (amaro Itališkai reiškia "kartus"). Tai tirštas ir tamsiai rudos spalvos likeris, distiliuojamas įmaišant šaknis, žoleles, citrusinius vaisius ir kitas augalines medžiagas. Iš pradžių jį XIX amžiaus Italijoje gamino Benediktinų vienuoliai. 1868 metais slaptas receptas buvo padovanotas vyrui, vardu Salvatore Averna, kuris jį komercializavo, pradedamas gaminti Sicilijoje. Jis išpopuliarėjo visoje Italijoje, o šiandien žinomas visame Pasaulyje. Jis vis dar gaminamas Caltanissetta, Sicilijoje.

    Nosyje sudėtingas ir labai intriguojantis, Averna aromatas prasideda vaniliniais saldymedžiais, vėliau atsiveria į žolelių, tokių kaip rozmarinai, mėtos ir šalavijai. Taip pat pajusite ryškias citrusinių vaisių žievelės natas.

    Gomuryje yra ir saldus, ir pikantiškas. Karčiųjų apelsinų ir citrinų dvelksmas kartu su tamsia kakava, pikantiškais granatų, žvaigždinių anyžių, vanilės pupelių ir cinamono natomis.

    Poskonyje saldumas išlieka, bet jį lydi pikantiškumas ir kartumas.

    Tai lengvai vartojamas Amaro, dažnai vartojamas tiesiai kaip aperityvas, su ledukais arba kokteiliuose. Jis panašus į tamsiai rudus Amari, tokius kaip Meletti ir Cynar, tačiau dėl patentuoto slapto recepto Averna pasižymi unikaliu skoniu. Amaro skonių paletėje nuo labai kartaus iki labai saldaus, Averna yra kažkur per vidurį.  

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne