Likeris-Amaretto Disaronno 28% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Likeris-Amaretto Disaronno 28% 0.7L

  Kilmės šalis
  Italija
  Alk. tūris
  28%
  Talpa (L)
  0.7 L
 • Gintaro spalvos, originalaus skonio ir nepakartojamo aromato Amaretto Disaronno yra mėgstamiausias Pasaulyje Itališkas likeris. Originalų skonį lemia iš kartos į kartą perduodamas slaptas receptas su aukštos kokybės ingredientais, sukurtas dar 1525 metais. Būdingo migdolų skonio, nors iš tikrųjų jo sudėtyje migdolų net nėra. Jis gaminamas Saronno mieste, Italijos Lombardijos regione. Distilerijos teigimu, likeris yra abrikosų kauliukų aliejaus užpilas su "absoliučiu alkoholiu, degintu cukrumi ir gryna septyniolikos rinktinių žolelių bei vaisių esencija".

  Disaronno gali būti patiekiamas grynas su ledukais arba kaip kokteilio dalis, sumaišytas su kitais alkoholiniais gėrimais (pvz: "Godfather", "Disaronno Fizz" ir "Disaronno Sour"), cola, ginger ale/beer ar vaisių sultimis. Jo taip pat galima pilti į karštą šokoladą ir jis yra Itališkojo airiškos kavos varianto sudedamoji dalis. Amaretto likerį taip pat galima naudoti Itališkam desertui Tiramisu gaminti. 

  Atskirai verta paminėti unikalaus dizaino Disaronno butelį, suteikiantį elegancijos ir modernumo, papuoštas auksine etikete, kuri pabrėžia jo šiuolaikinį stilių. Kvadratinio stiliaus butelį iš blizgaus kalto stiklo XX amžiaus septintajame dešimtmetyje sukūrė Murano (Venecija) stiklo meistras. Nepakartojama "Disaronno" forma dabar visame Pasaulyje pripažįstama kaip vienas iš itališko stiliaus simbolių. Neatsitiktinai šis butelis buvo eksponuojamas Luvre, Paryžiuje, parodoje "L'objet du Design, 99 objets pour un siécle".

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne