Konjakas-Leyrat VSOP Reserve 40% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Konjakas-Leyrat VSOP Reserve 40% 0.7L + GB

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Talpa (L)
  0.7 L
  Dėžutė
  KARTONINĖ
 • Konjako namai Leyrat įsikūrę Domaine de Chez Maillard valdoje Fins Bois regione Cognac regione. Čia gaminami konjakai garsėja savo sudėtingumu ir elegancija. Šeima, kuri pirmoji įkūrė konjako namus, griežtai laikėsi nuostatos gaminti natūralius ir švarius konjakus be jokio pridėtinio cukraus. Visos Leyrat konjakui auginamos vynuogės renkamos rankomis iš dvaro vynuogynų ir auginamos naudojant organines trąšas be cheminių medžiagų. Leyrat yra tarptautiniu mastu už konjako kokybę apdovanotas prekės ženklas, kurį galima rasti ant prestižiškiausių pasaulio stalų. Tai konjako prekės ženklas, skirtas žinovams, ir šis nuostabus VSOP nėra išimtis. 

  Seno aukso spalvos Leyrat VSOP Reserve Cognac yra subtilus mišinys, pasižymintis vaisių ir ąžuolo skoniu, kurį papildo ryškios violetinės natos nosyje. Visi šio konjako eaux-de-vie (Prancūziškai pažodžiui "gyvybės vanduo" - yra skaidrus, bespalvis vaisių brendis, gaminamas fermentacijos ir dvigubos distiliacijos būdu. Vaisių skonis paprastai yra labai lengvas) buvo gauti iš Fins Bois regiono, garsėjančio gėlių ir kaimiškomis savybėmis. Šis Leyrat konjakas mažiausiai ketverius metus aukštos kokybės Prancūzijos Limousin (Limuzino) regiono (buvęs administracinis regionas vidurio Prancūzijoje. Sostinė – Limoges (Limožas). Nuo 2016 metų jis tapo naujo administracinio regiono Nouvelle-Aquitaine dalimi) ąžuolo statinėse, todėl jo skonis nuostabiai sudėtingas. 

  Nosyje tankus kvapas su džiovinto šieno ir prieskonių romatais, vėliau išryškėja ryškesnis ąžuolas su kriaušių ir pipirų pėdsakais.

  Gomuryje švelnus ir sodrus, su ąžuolo ir gėlių - ypač violetinių - poskoniu.

  Tarptautiniai apdovanojimai:
  International Wine & Spirits Competition 2020 - sidabro medalis, 91/100 balų
  International Wine & Spirits Competition 2019 - bronzos medalis   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne