Put.vynas-Juve & Camps Essential Reserva Xarel.lo Brut 2014 12% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Put.vynas-Juve & Camps Essential Reserva Xarel.lo Brut 2014 12% 0.75L

  Cava

  Kilmės šalis
  Ispanija
  Spalva
  BALTAS
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  12%
  Savybės
  BRUT
 • Šeimos vyninė Juve y Camps 1796 metais buvo įkurta iniciatyvaus vyndario Juan Jouvet. Pirmasis putojantis vynas pavadinimu „Juve“ buvo išleistas 1921 metais. XX a. 80-ųjų pradžioje Juve y Camps tapo pirmaujančia aukščiausios kokybės Cava gamintoja, pripažinta visame Pasaulyje. Iki šiol vyninei priklauso 400 hektarų vynuogynų, kuriuose auginamos tokios veislės kaip Viura, Xarel.lo ir Parelyada, kurios yra klasikinės Cava gamybos pagrindas. Juve y Camps yra viena iš Premium klasės vyninių, kurių Cava ir vynus vertina daugelyje „Michelin“ žvaigždžių restoranų ir Pasaulinės klasės viešbučių Ispanijoje ir užsienyje.    

  Ši 24 mėnesius brandinta Juve & Camps Essential Reserva Xarel.lo Brut Cava pagaminta iš xarel·lo vynuogių Espiells (Can Rius) dvaro ekologiško (kokybės sertifikavimo numeris ES ECO 019 CT Agricultura UE) vynuogyno.

  Blyškiai gelsvos spalvos su žaliais ir pilkais atspalviais. Subtilus aromatas išryškina xarel·lo vynuogių veislės charakterį su anyžiaus (pankolio), kriaušių ir Viduržemio jūros žolelių (rozmarino, čiobrelių) natomis.

  Maloniai kremiškas gomuryje, šviežiai prinokusių vaisių skonis pilnoje harmonijoje su tokiu pat kvapu. Subalansuota rūgštelė suteikia ilgą poskonį.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne