Put.vynas-Juve & Camps Gran Reserva de la Familia Brut Nature 2015 12% 1.5L

 • Kraunamos nuotraukos

  Put.vynas-Juve & Camps Gran Reserva de la Familia Brut Nature 2015 12% 1.5L

  Cava

  Kilmės šalis
  Ispanija
  Spalva
  BALTAS
  Talpa (L)
  1.5 L
  Alk. tūris
  12%
  Savybės
  BRUT
 • Šeimos vyninė Juve y Camps 1796 metais buvo įkurta iniciatyvaus vyndario Juan Jouvet. Pirmasis putojantis vynas pavadinimu „Juve“ buvo išleistas 1921 metais. XX a. 80-ųjų pradžioje Juve y Camps tapo pirmaujančia aukščiausios kokybės Cava gamintoja, pripažinta visame Pasaulyje. Iki šiol vyninei priklauso 400 hektarų vynuogynų, kuriuose auginamos tokios veislės kaip Viura, Xarel.lo ir Parelyada, kurios yra klasikinės Cava gamybos pagrindas. Juve y Camps yra viena iš Premium klasės vyninių, kurių Cava ir vynus vertina daugelyje „Michelin“ žvaigždžių restoranų ir Pasaulinės klasės viešbučių Ispanijoje ir užsienyje.  

  Ši Juve & Camps Gran Reserva de la Familia Brut Nature Cava - neįprastai malonus ir ryškus putojantis baltasis vynas, sukurtas iš keturių vynuogių veislių mišinio: Chardonnay, Xarel.lo, Macabeo ir Parelyada. Vynas gaminamas Methode Traditionelle metodu (metodas naudojamas Šampanui, Cremant, Cava ir Franciacorta gaminti) ir brandinamas nuosėdose 36 mėnesius prieš išpilstant į butelius. Cava žavi savo kreminiu, sodraus skonio gaiviu ir elegantišku aromatu.

  Nosyje santūrus aromatas su minerališkais tonais, žydinčių persikų, laukinių baltų žiedų, migdolų, citrusinių vaisių ir obuolių natomis.

  Gomuryje nuostabiai subalansuoto skonio vynas pritraukia gaivius citrinos tonus, kaulavaisių, žalių obuolių, kriaušių ir sausmedžių atspalvius, kurie palieka savo niuansus ilgame poskonyje.

  Dera su užkandžiais, minkštaisiais sūriais, kiaušiniais, žuvies, jūros gėrybių, baltos mėsos ir paukštienos patiekalais, tinka kaip aperityvas.    

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne