Likeris-Frangelico 20% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Likeris-Frangelico 20% 0.7L

  Kilmės šalis
  Italija
  Alk. tūris
  20%
  Talpa (L)
  0.7 L
 • Frangelico yra labai populiarus lazdyno riešutų skonio likeris, gaminamas Italijoje. Distiliuotame iš lazdyno riešutų antpilo likeryje rasite natūralių kvapiųjų medžiagų, tokių kaip kakava ir vanilė, kad suteiktų kompleksinį skonį. Tai įvairiems populiariems kokteiliams suteikia saldaus, riešutų skonio.

  Frangelico“ vs Amaretto. Frangelico ir Amaretto yra populiariausi Pasaulyje riešutų skonio likeriai. Jų spalva yra panaši ir naudojami panašaus stiliaus kokteiliuose. Šie du gėrimai netgi gali būti vienas kito pakaitalu. Amaretto migdolų aromatas yra subtilesnis nei Frangelico lazdyno riešutas. Atidarius Frangelico butelį, nosis akimirksniu prisipildo aromatų, tuo tarpu Amaretto nėra toks pastebimas, migdolų skonis dažnai ištirpsta saldžiame fone.

  Frangelico vartojimo patarimai - šis likeris yra skanus savaime su ledo kubeliais. Gali būti patiekiams su soda water arba toniku. Jis vartojamas ir įvairiuose gėrimų receptuose, dažniausiai desertiniuose kokteiliuose. Frangelico yra geras derinys su brendžiu, viskiu ir degtine.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne