Vynas-Fournier Pere & Fils Sancerre Les Belles Vignes AOP Rouge 2019 12.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Fournier Pere & Fils Sancerre Les Belles Vignes AOP Rouge 2019 12.5% 0.75L

  Loire Valley  

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  12.5%
  Spalva
  RAUDONAS
  Savybės
  DRY
 • 1926 metais įkurtos Domaine Fournier Père et Fils ūkio ir Sancerre vynų istorija glaudžiai susijusi. Vyninė vieni pirmiųjų pradėjo gaminti vynus nuo 1936 metų naujai besikuriančioje apeliacijoje, ir nuo to laiko tapo jos išskirtinumo dalimi. Sancerre yra pavyzdinis Loire (Luaros) regionas ir Pasaulinis Sauvignon Blanc etalonas. Sancerre taip pat yra vaizdingas viduramžių kaimas, iš kurio atsiveria vaizdas į Loire upę. Dėl savo unikalaus vynuogynų dirvožemio, Sancerre vynai dabar yra žinomi ir geidžiami tarp vyno žinovų. Dabar Domaine yra viena aktyviausių apeliacijos ambasadorių Pasaulyje. Vyninė aigina vynmedžius ne tik Sancerre, tačiau ir Pouilly-Fumé, bei Menetou-Salon apeliacijų vynuogynuose išskirtinai gamindama Sauvignon Blanc ir Pinot Noir vynuogių vyną.  

  Rubino granato spalvos Fournier Pere & Fils Sancerre AOC Rouge vynui vynuogės atrinktos iš keliolikos sklypų, išsidėsčiusių Terres Blanches ir Caillottes vietovėse, atskleidžia visas Pinot Noir vynuogių veislės savybes iš geriausių Sancerre vietovių Prieš išpilstant vyną į butelius, vynas 12-18 mėnesių kruopščiai brandinamas.

  Nosyje Morello vyšnių su brendžiu aromatai.

  Gomuryje raudonųjų vaisių aromatų gama, skonis gaivus, minkšti taninai, kuriuos sustiprina aviečių ir gaivių gervuogių aromatai.

  Dera su mėsiškais patiekalais, taip pat puikiai tinka prie troškintų ar anties patiekalų. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne