Vynas-Feudo Arancio Dalila Bianco Sicilia Riserva 2017 DOC 13% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Feudo Arancio Dalila Bianco Sicilia Riserva 2017 DOC 13% 0.75L

  Sicilija

  Kilmės šalis
  Italija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  13%
  Spalva
  BALTAS
  Savybės
  DRY
 • Feudo Arancio vynai kilę iš nuostabios Sicilijos salos Viduržemio jūros centre. Dosni žemė, maudoma intensyvioje saulės šviesoje ir pučiant sausam vėjui, idealiai tinka sodriems ir intensyviems, unikalių aromatų vynams gaminti. Šviesiai geltonos spalvos Feudo Arancio Dalila Bianco vynas gimė iš Sicilijos Grillo 80% ir tarptautinės Viognier 20% (kilusios iš Rhone (Ronos) slėnio Prancūzijoje) vynuogių sąjungos. Šiame vyne Grillo suteikia intensyvių, egzotiškų tropinių mango natų, susimaišiusių su subtiliu baltų gėlių ir kaulavaisių natomis. Viognier klesti Sicilijoje, išreikšdama subtilias persikų, abrikosų ir citrusinių vaisių natas su lengva laukinių gėlių ir šviežio medaus užuominomis. Už šių dviejų komponentų yra rafinuotas ąžuolo elementas su elegantiškomis vanilės natomis.

  Grillo brandinimas nerūdijančio plieno talpyklose, o Viognier 8 mėnesius Prancūziško ąžuolo statinėse. Po brandinimo atskirai vynai sumaišomi ir vėliau kartu brandinami nerūdijančio plieno talpyklose dar 4 mėnesius iki išpilstant į butelius.

  Nosyje intensyvūs atogrąžų vaisių ir jazminų aromatai su subtiliomis persikų, abrikosų, citrusinių vaisių ir medaus užuominomis.

  Gomuryje elegantiškas ir sodrus su vanilės potekste.

  Dera su jūros gėrybių užkandžiais, pasta patiekalais su žuvimi arba balta mėsa, ant grotelių kepta žuvimi ir vidutiniškai brandintais sūriais.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne