Džinas-Opihr Spices Of The Orient London Dry Gin 42.5% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Džinas-Opihr Spices Of The Orient London Dry Gin 42.5% 0.7L

  Kilmės šalis
  Jungtinė Karalystė
  Talpa (L)
  0.7 L
  Džino stilius
  CONTEMPORARY
  Alk. tūris
  42.5%
 • OPIHR Rytų prieskoniai Jūsų taurėje. Opihr Spices Oriental London Dry Gin džino paveldas tvirtai susijęs su senoviniu prieskonių prekybos keliu. Tradiciškai pirkliai šiuo keliu keliaudavo tūkstančius mylių, prekiaudami egzotiškais prieskoniais ir augalais iš tolimų kraštų. Unikalus London Dry džinas, distiliuotas naudojant rankomis atrinktus botaninius augalus, įskaitant aštriąsias Cubeb uogas iš Indonezijos, kardamoną ir Tellicherry juoduosius pipirus iš Indijos bei kalendrą iš Maroko. Džino distiliavimui naudojami augalai atkeliauja į paskirties vietą - seniausią Anglijos distileriją, kurioje ji tradiciškai distiliuojamas London Dry Gin metodu jau nuo 1761 metų. Čia botaniniai augalai sumaišomi su geru anglišku spiritu, kad būtų pagamintas egzotiškas Rytietiškų prieskonių džinas.

  Šis intensyvus džinas su egzotiškais prieskoniais dvelkia Rytų charakteriu, į jį dedamos rankomis atrinktos augalinės medžiagos iš Senojo prieskonių kelio.

  Nosyje sodrus ir tvirtas, pasižymintis švelniu kvapu ir aštriais citrusinių vaisių potėpiais. Pagrindinės kmynų ir kardamono natos sukuria šiltą, žemišką foną, kurį subalansuoja greipfrutų žievelės.

  Gomuryje intensyvus, tačiau švelnus kamparas, šiek tiek saldumo ir Rytietiški prieskoniai sukuria šiltą burnos pojūtį, kuris išlieka, bet nestiprėja.    

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne