Džinas-Nordes Atlantic Galician 40% 0.7L + GB + Glass

 • Kraunamos nuotraukos

  Džinas-Nordes Atlantic Galician 40% 0.7L + GB + Glass

  Kilmės šalis
  Ispanija
  Talpa (L)
  0.7 L
  Džino stilius
  CONTEMPORARY
  Alk. tūris
  40%
 • Nuo pat pradžių Nordes Atlantic Galician siekia išsiskirti tarp kitų džinų gana radikaliai. Jo istorija prasidėjo nuo grupės draugų ir patiekalo su aštuonkojais. Besimėgaudami šiuo tradiciniu Galicijos delikatesu, garsus someljė, Galicijos vyndarys ir distiliavimo meistras ėmė galvoti apie Galicijos džiną, kuris būtų gaminamas iš vietinių botaninių ingredientų ir tikrai skirtųsi nuo kitų džinų. Džinas distiliuojamas iš vietoje auginamų Albariño (arba Cainho Branco) vynuogių, iš kurių gaminamas vynas yra ryškus, beveik botaninis, o vyno mėgėjai dažnai jį lygina su Gerwurtztraminer.  Po ilgų bandymų ir klaidų jie pagaliau rado tobulą 14-os botaninių ingredientų derinį, atspindintį Galicijos esmę, ir sukūrė tai, ką dabar žinome kaip Nordes. Nordés pavadintas vėjo, kuris Galicijoje pranašauja gražų orą, vardu, o įkvėpimo išskirtiniam baltai mėlynam buteliukui su unikaliu dizainu šaltinis - tradiciniai rankų darbo porceliano gaminiai, gaminami šio regiono Sargadelos miestelyje.

  Nosyje ryškus saldus gėlių aromatas. Vaisinio vyno, persikų ir rožių užuominos su vaivorykštinio šerbeto ir aviečių užuominomis. Nosyje daug intriguojančio aromatų žaismo.

  Gomuryje skonis šiek tiek primena braškių vaisių užkandžius (guminius saldainius), šiek tiek kadagio ir daug vaisinių gėlių aromatų natų. Aviečių ir cukruotų braškių, kaulavaisių, mentolio ir mėtų natos. Gurkšnis spinduliuoja malonią šilumą, bet ne atviras karštį. 

  Leiskite, kad jus pavergtų naujausias Ispanijos kadagių perlas! 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne