Džinas-Hayman's Spiced Sloe Gin 26.4% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Džinas-Hayman's Spiced Sloe Gin 26.4% 0.7L

  Kilmės šalis
  Jungtinė Karalystė
  Talpa (L)
  0.7 L
  Džino stilius
  SLOE
  Alk. tūris
  26.4%
  Dėžutė
  BE DĖŽUTĖS
 • HAYMAN'S džinų turinio vertybės slypi 150 metų gamyboje pagal tuos pačius šeimos receptus. Naudojant tik rinktinius botaninius augalus dviejų dienų džino gamybos procese, augalai visą dieną infuzuojami angliškame kviečių spirite, kad atsiskleistų natūralus jų skonis. Modernaus džino gamybos metodų amžiuje, distilerijos tradicinis procesas yra retas, būtent dėl šio metodo Hayman's Gin nuolat sulaukia teigiamų kritikų įvertinimų. James ir Miranda Hayman išlieka ištikimi tradiciniam gamybos būdui, tuo pačiu siekia tapti inovatyvaus džino pionieriais ateities kartoms. Pastarųjų metų naujovės - Hayman's Gently Rested, Hayman's Hopped Gin ir Hayman's Small Gin - įspūdingiausios džino naujovės per daugiau nei 100 metų. 

  Hayman's Spiced Sloe Gin  - skanus, lengvai pasaldintas, vaisinis džinas su šildančiais žiemos prieskoniais. Įkvėptas XIX amžiuje ant Temzės upės vykusių žiemos mugių, Spiced Sloe Gin derina šildančius cinamono, muskato riešuto ir žvaigždinio anyžiaus prieskonius su apdovanojimus pelniusiu Hayma's Sloe Gin. 

  Gomuryje gausūs raudonųjų vaisių aromatai ir šildantys tonai, subtilus saldumas, subalansuotas su išraiškingomis ir kvapniomis prieskonių natomis, primenančiomis karštą vyną.

  Ypač universalus Spiced Sloe Gin gali būti vartojamas grynas arba su putojančiu vynu ruošiant Spiced Sloe Royale. Taip pat skanu patiekti karštą su obuolių sultimis ir šventiniais prieskoniais.
   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne